Як відрегулювати Пам'ять - сценарій виконання за допомогою налаштувань в SQL Server

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 321363 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

Підсумки

Під Вільний час запуску Microsoft SQL Server, SQL Server Пам'ять - сценарій виконання може тривати неухильно зростають, а не зменшити, навіть якщо діяльність на сервері є низьким. Крім того, менеджер завдань і моніторингу продуктивності може показувати що фізичної пам'яті, яка доступна на комп'ютері постійно зменшується до доступної пам'яті між 4 МБ і 10 МБ.

Така поведінка поодинці не вказують втрата пам'яті. Така поведінка є типові і передбачуваної поведінку SQL Server буфера басейн.

Типово SQL Server динамічно росте і зменшується розмір її буфера басейн (кеш), в залежність завдання від навантаження фізичної пам'яті, який операційна система (ОС) доповіді. Оскільки достатньо пам'яті (від 4 Мб до 10 МБ) доступна для запобігання довантаження, SQL Server буфера басейн буде продовжувати рости. Як інші процеси на одному комп'ютері, як SQL Server виділити пам'яті, менеджер буфера SQL Server випустить пам'яті, якщо необхідно. SQL Server можна безкоштовно і отримати декілька мегабайт пам'яті кожну секунду. Це дозволяє SQL Server, щоб швидко пристосовуватися до змін виділення пам'яті.

Додаткові відомості

Ви можете встановити верхню і нижню межі для який обсяг пам'яті (буфера басейн) використовується ядром бази даних SQL Server з параметрів конфігурації пам'яті сервера min та max сервер пам'яті . Перш ніж ви встановити параметри сервера пам'яті min та max сервер пам'яті , огляд посилання в розділі під назвою "Пам'ять" в наступній статті бази знань Майкрософт:
319942 Як визначити правильний SQL Server конфігураційних установок
Зверніть увагу, що max сервер пам'яті варіант лише обмежує розмір буфера басейн SQL Server. Max сервер пам'яті варіант не обмежує залишилися області беззастережну пам'яті, який залишає SQL Server для асигнування інші компоненти, такі як розширені збережена процедура, COM об'єкти, -поділився DLL, підопічних та MAPI компонентів. Через попередній асигнувань характерно для SQL Server приватних байт перевищить конфігурації max сервер пам'яті . Щоб отримати додаткові відомості про асигнування з цієї області беззастережну пам'яті клацніть номер статті для перегляду статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
316749 Там не може бути достатньо віртуальної пам'яті, коли у вас є велика кількість баз даних у SQL Server

Посилання

Зверніться до SQL Server Books Online і такі теми, як "Наслідки min та max сервер пам'яті," "Архітектурою пам'яті", "Сервер пам'яті налаштування" і "SQL Server пул пам'яті."

Щоб отримати додаткові відомості про конфігурацію варіант хв сервер пам'яті і опцію max сервер пам'яті в SQL Server 2005 див "Наслідки min та max сервер пам'яті" в SQL Server 2005 Books Online.

Властивості

Номер статті: 321363 - Востаннє переглянуто: 9 жовтня 2013 р. - Редакція: 3.0
Застосовується до:
  • Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
  • Microsoft SQL 2005 Server Enterprise
  • Microsoft SQL Server 2005 Express Edition
  • Microsoft SQL 2005 Server Workgroup
  • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
  • Microsoft SQL Server 7.0 Standard Edition
Ключові слова: 
kbsqlsetup kbinfo kbmt KB321363 KbMtuk
Машинний переклад
ВАЖЛИВО! Ця стаття перекладена засобами машинного перекладу Microsoft. Статтю можна редагувати в середовищі Community Translation Framework (CTF). Щоб якомога швидше перекласти всі статті у своїй базі знань різними мовами, компанія Microsoft не лише звертається до професійних перекладачів, але й вдається до машинного перекладу, який потім редагується спільнотою. Такі статті можуть містити лексичні, синтаксичні та граматичні помилки. Microsoft не несе відповідальності за будь-які неточності, помилки або збитки, до яких може призвести неправильний переклад статей або їх використання. Докладніше про CTF див. на веб-сторінці http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/uk-ua.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 321363

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com