XADM: Recipient Update Service vytvoří duplicitní adresy proxy

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 321507 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Můžete si všimnout podobně pojmenovanými uživatelské účty obsahují stejnou adresu serveru proxy. Například JOE USER v Doméně_a JOE USER v DoményB může mít obě a stejnou adresu proxy Simple Mail Transfer Protocol (SMTP):
Juser @ EMailDomainName.com
Můžete také obdržet nedoručení (oznámení NDR) pro všechny poštu adresovány na tyto poštovní schránky.

Příčina

Při objektu uživatele ve službě Active Directory je povolena poštovní schránky, Recipient Update Service generuje adresy proxy pro objekt. Před adres proxy jsou skutečně vyznačeno na objekt, jsou dočasné proxy adres vytvořen a ověřen pro jedinečnosti. Chcete-li to provést, porovnává služba aktualizace příjemce dočasné adresy, které jsou generovány pro objekt s jinými objekty v doméně a doménové struktury. Pokud Recipient Update Service nalezne obsahuje adresu proxy, která je v konfliktu s dočasné adresy jiného objektu, jsou generovány nové servery proxy pro adresy konfliktu. Pokud tento konflikt dochází ve stejné doméně, razítka Recipient Update Service objekt s jedinečné adresy ale nikdy kontroly jiných domén zkontrolujte, zda je adresa přes všechna doménové struktuře jedinečný.

Řešení

Tento problém vyřešíte instalací nejnovější aktualizace Service Pack pro server Microsoft Exchange 2000 Server. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
301378XGEN: Jak získat nejnovější program Exchange 2000 Server Service Pack
Anglická verze této opravy má následující nebo vyšší atributy souborů:

Zmenšit tuto tabulkuRozšířit tuto tabulku
Název souboruVerze
Mad.exe6.0.5770.98

Poznámka: Vzhledem k závislostem souborů tato aktualizace vyžaduje Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 2.

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v systému Microsoft Exchange 2000 Server. Tento problém byl poprvé opraven v Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 3.

Vlastnosti

ID článku: 321507 - Poslední aktualizace: 9. února 2014 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000presp3fix kbexchange2000sp3fix kbfix KB321507 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:321507

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com