XADM: Yinelenen proxy adresleri Recipient Update Service oluşturur.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 321507 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Benzer biçimde adlandırılmış olan kullanıcı hesapları için aynı proxy adresi içermesini görebilirsiniz. Örneğin EtkiAlanıA içindeki JOE USER ve JOE USER, EtkiAlanıB içinde her ikisi de aynı Basit Posta Aktarım Protokolü (SMTP) proxy adresi olabilir:
Juser @ EMailDomainName.com
Ayrıca, bu posta kutularının birini giderilen tüm posta teslim edilemedi raporları (NDR) alabilirsiniz.

Neden

Recipient Update Service, bir kullanıcı nesnesi Active Directory'de posta kutusu etkin olduğunda, nesnenin proxy adresi oluşturur. Proxy adresleri nesne üzerinde gerçekte damgalı önce geçici proxy adreslerini oluşturulan ve sonra için benzersizlik ilkesi doğrulandı. Bunu yapmak için <a0></a0>, etki alanı ve orman içinde diğer nesnelerle nesnesi için oluşturulan geçici adreslerin Recipient Update Service'ı karşılaştırır. Geçici adresler ile çakışan bir proxy adresi içeren başka bir nesne Recipient Update Service'ı bulursa, yeni proxy'ler çakışan adresler için oluşturulur. Recipient Update Service damgaları aynı etki alanında bu çakışma ortaya çıkarsa, benzersiz nesnesiyle hiçbir zaman denetimler adres tüm orman benzersiz olmasını sağlamak için diğer etki gidermektedir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Exchange Server 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378XGEN: en son Exchange 2000 Server hizmet paketi nasıl elde edilir
Bu düzeltmenin İngilizce sürümünde aşağıdaki dosya öznitelikleri veya üstü bulunur:

Bu tabloyu kapaBu tabloyu aç
Dosya AdıSürüm
MAD.exe6.0.5770.98

Not: Dosya bağımlılıkları nedeniyle, bu güncelleştirmenin Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 2 gerektirir.

Durum

Microsoft bu sorunun, Microsoft Exchange 2000 Server'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 3'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 321507 - Last Review: 5 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000presp3fix kbexchange2000sp3fix kbfix KB321507 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:321507

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com