Chyba "Stop 0x0000000A chybový kód" NT!ExpBoostOwnerThread() v systému Windows 2000 Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 321613
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Počítač se systémem Windows 2000 velkém zatížení může přestat neočekávaně se následující chybová zpráva:
STOP: 0x0000000A (0x00000063, 0x0000001c, 0x00000000, 0x80415026)
To problém byl původně Sín s instalací terminálového serveru, ale může dojít libovolného počítače systémem Windows 2000 Server, pod napětím. Je první argument obvykle málo adresu (například 0 + 0x63 = 0x63). Čtvrtý argument není vždy adresa v NT!ExpBoostOwnerThread() funkce.

Může nastat o jeden nebo dva časy každý týden výroby terminálového serveru. Několik minut před počítač přestane reagovat, počítač pravděpodobně velmi pomalé pro Uživatelé terminálového serveru.

Příčina

K problému dochází v následující situaci:
 1. Podproces přesměrovač pokouší získat řídicí blok souboru Zdroj (FCB), který je vlastněn jiným podprocesem. Podproces je blokována pro Při.
 2. Tímto způsobem může být zablokován několik uživatelé terminálového serveru. Uživatelům zprávu, že terminálový server je velmi pomalý.
 3. Mechanismus procesoru nedostatku vyhýbání se spustí dát podproces vlastník příležitosti k uvolnění prostředku.
 4. Počítač se snaží zvýšit prioritu vlastníka podprocesu. však přestane neočekávaně (0x0a) v NT!ExpBoostOwnerThread() fungovat, protože vlastník podproces byl již ukončen.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Chcete-li tento problém vyřešit, můžete získejte nejnovější aktualizaci service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte klepnutím na následující číslo článku:
260910 Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k problému.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku znalostní báze Knowledge Base. Pokud není v této části, odešlete žádost o podporu a služby zákazníkům společnosti získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, budete muset vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu týkají dalších otázek a problémů, které nesplňují určité opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit samostatnou žádost na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" v jazycích, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud není váš jazyk, je oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk. Anglická verze Tato oprava má atributy souborů (nebo novější) uvedené v následující Tabulka. Kalendářní data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v univerzální koordinovaný čas (UTC). Při zobrazení informací o souboru je převeden na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a časem kartě Časové pásmo na Nástroj datum a čas v okně Ovládací panely.
 Date     Time  Version    Size   File name 
 ---------------------------------------------------------- 
 05-Nov-2002 14:35  5.0.2195.6114 371,536 Mrxsmb.sys 
 05-Nov-2002 14:35  5.0.2195.6114 132,944 Rdbss.sys


Prohlášení

Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Microsoft Windows 2000 Service Pack 4.

Další informace

Tento problém také byla oznámena v systému Windows 2000 servery (například servery se systémem Internetová informační služba [IIS]) že Terminálové služby vypnul. Přestože tento problém pocházejí služby Terminal Services, je pravděpodobnější při terminálu Je služba zapnuta.

Další informace o Chcete-li získat opravu hotfix pro systém Windows 2000 Datacenter Server získáte v článku pod databáze Microsoft Knowledge Base:
265173 Datacenter Program a produkt Windows 2000 Datacenter Server
Další informace o instalaci více oprav hotfix s pouze jednoho restartování, klepněte na následující číslo článku:
296861Instalace více aktualizací nebo oprav hotfix s pouze jedním restartováním počítače

Vlastnosti

ID článku: 321613 - Poslední aktualizace: 24. února 2012 - Revize: 1.0
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kboswin2000fix kbwin2ksp4fix kbbug kbfix kbwin2000presp4fix kbmt KB321613 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:321613

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com