Aplikace Internet Explorer nepodporuje ověřování pomocí protokolu Kerberos se servery proxy (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 321728 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Kerberos nelze použít k ověření serveru proxy (například Internet Security and Acceleration Server 2000) v aplikaci Internet Explorer.

Příčina

K tomuto chování dochází, protože aplikace Internet Explorer nepodporuje ověřování Kerberos s proxy a nereaguje na dohodnutí challenge ze serveru proxy.

Prohlášení

Toto omezení bylo odebráno v aplikaci Internet Explorer 7.

Další informace

Integrované ověřování systému Windows je zapnuta v Internet Explorer pro systém Windows 2000 a Windows XP, můžete dokončit ověřování Kerberos s webovými servery přímo nebo prostřednictvím serveru proxy. Však nelze Internet Explorer používat Kerberos ověřit pomocí proxy serveru samotném.

Poznámka: Pokud integrované ověřování systému Windows je zapnuta, Internet Explorer pro systém Windows 2000 a Windows XP odpoví na výzvu dohodnutí a podporuje ověřování Kerberos s webovými servery. Však Internet Explorer pro Windows 98, Windows 98 Druhé vydání, Windows ME a Windows NT 4.0 nelze konfigurovat odpovědět na výzvu dohodnutí. Tyto verzí výchozí ověřování NTLM (nebo Windows NT Challenge/Response) i v případě, že je zaškrtnuto políčko Povolit Integrované ověření systémem Windows (vyžaduje restartování), protože tato funkce není k dispozici v těchto operačních systémech.

Další informace o tom, jak zapnout integrované ověřování systému Windows v aplikaci Internet Explorer 6.0 klepněte článku číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
299838Nelze vyjednat ověřování Kerberos po upgradu na aplikaci Internet Explorer 6

Vlastnosti

ID článku: 321728 - Poslední aktualizace: 8. února 2007 - Revize: 3.7
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2000 Standard Edition
 • Microsoft Internet Explorer 5.5 Service Pack 1
 • Microsoft Internet Explorer 5.5 Service Pack 2
 • Microsoft Internet Explorer 5.01
 • Microsoft Internet Explorer 5.01
 • Microsoft Internet Explorer 6.0 na těchto platformách
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbenv kberrmsg kbpending KB321728 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:321728

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com