Internet Explorer proxy sunucularda Kerberos kimlik doğrulamasını desteklemiyor (Bu bağlantı, bir kısmı veya tamamı İngilizce olan içeriğe işaret edebilir.)

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 321728 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Kerberos, ınternet Explorer'da proxy sunucusu (örneğin, ınternet Security and Acceleration Server 2000) ile kimlik doğrulaması kullanamazsınız.

Neden

Bu davranış, ınternet Explorer bir proxy ile Kerberos kimlik doğrulamasını desteklemiyor ve Anlaşma kimlik sorma talebi için bir proxy sunucusundan yanıt nedeniyle oluşur.

Durum

Bu sınırlama, Windows ınternet Explorer 7'de kaldırılmıştır.

Daha fazla bilgi

Windows 2000 ve Windows XP ile tümleşik Windows kimlik doğrulaması etkinse, Kerberos kimlik doğrulaması Web sunucularıyla tamamlayabilmeniz için doğrudan veya bir proxy sunucu üzerinden. ınternet Explorer proxy sunucusuyla kimlik doğrulaması için Kerberos ancak kullanamazsınız kendisi.

Not: Tümleşik Windows kimlik doğrulaması, ınternet Explorer için Windows 2000'de, açık olduğundan ve Windows XP için anlaşma kimlik sorma talebi yanıt verir ve Web sunucuları ile Kerberos kimlik doğrulamasını destekler. Ancak, Windows 98, Windows 98 ikinci sürüm, Windows Millennium Edition (Me) ve Windows NT 4.0 için anlaşma kimlik sorma talebi yanıt vermek üzere yapılandırılamaz. Bu özellik, bu işletim sistemlerinde kullanılamaz çünkü Tümleştirilmiş Windows kimlik doğrulama'yı Etkinleştir (yeniden başlatma gerektirir)</a0> onay kutusunu seçili olsa bile, ınternet Explorer'ın bu sürümlerini (veya Windows NT Challenge/Response) NTLM kimlik doğrulaması için varsayılan.

ınternet Explorer 6. 0'daki tümleşik Windows kimlik doğrulaması etkinleştirme hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
299838Internet Explorer 6 yükselttikten sonra Kerberos kimlik doğrulama anlaşması açılamıyor

Özellikler

Makale numarası: 321728 - Last Review: 8 Şubat 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 3.7
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Internet Security and Acceleration Server 2000 Standard Edition
 • Microsoft Internet Explorer 5.5 Service Pack 1
 • Microsoft Internet Explorer 5.5 Service Pack 2
 • Microsoft Internet Explorer 5.01
 • Microsoft Internet Explorer 5.01
 • Microsoft Internet Explorer 6.0, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
  • Microsoft Windows XP Media Center Edition 2005 Update Rollup 2
  • Microsoft Windows XP Tablet PC Edition
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Datacenter Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Windows 2000 Server
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kbenv kberrmsg kbpending KB321728 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:321728

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com