Oprava: Hledat spotřebovává všechny dostupné času PROCESORU v systému Windows XP po instalaci .NET Framework

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 321954 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Po dokončení hledání souborů a složek Explorer.exe spotřebovat všechny dostupné čas PROCESORU dokud zavření okna hledání. K tomuto problému dochází pouze po instalaci rozhraní .NET Framework.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro rozhraní Microsoft .NET Framework. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
318836INFORMACE: Jak získat nejnovější .NET Framework Service Pack
Anglická verze této opravy má následující atributy souborů (nebo novější). Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date    Time  Version    Size   File Name  Platform
  ---------------------------------------------------------------
  25-Apr-2002 01:58 1.0.3705.266 212,992  Fusion.dll x86
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v Microsoft .NET Framework Service Pack 2 (SP2).

Vlastnosti

ID článku: 321954 - Poslední aktualizace: 1. června 2006 - Revize: 3.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft .NET Framework 1.1 na těchto platformách
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional
Klíčová slova: 
kbmt kbbug kbfix kbhotfixserver kbqfe KB321954 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:321954

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com