Düzeltme: Windows XP kullanılabilen tüm CPU süresi, .NET Framework yüklendikten sonra arama kullanıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 321954 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Dosya ve klasörleri aramasını tamamladıktan sonra Explorer.exe arama pencere kapatılıncaya kadar tüm kullanılabilir CPU zamanı tüketebilir. Bu sorun, yalnızca, .NET Framework yüklendikten sonra oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft .NET Framework için en son hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
318836BILGI: en son .NET Framework hizmet paketi nasıl elde edilir
Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yenisi) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date    Time  Version    Size   File Name  Platform
  ---------------------------------------------------------------
  25-Apr-2002 01:58 1.0.3705.266 212,992  Fusion.dll x86
				

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft .NET Framework Service Pack 2 (SP2) giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 321954 - Last Review: 1 Haziran 2006 Perşembe - Gözden geçirme: 3.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft .NET Framework 1.1, Ne zaman ne ile kullanilir:
  • Microsoft Windows XP Home Edition
  • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbbug kbfix kbhotfixserver kbqfe KB321954 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:321954

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com