Služba DTS (Data Transformation Services) oznamuje úspěšné spuštění balíčku, přestože data nebyla přenesena (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 322063 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při použití Data Transformation Services (DTS) k přenosu dat z tabulky, která je založena na Microsoft SQL Server Microsoft Excel DTS oznamuje úspěšné spuštění balíčku, ale data přenesena.

Příčina

Tento problém může dojít při použití DTS k přenosu více než 4 miliónů buněk aplikace Excel. Tento problém je způsoben kódování Chyba v Excel indexovaných sekvenční přístup metodu ISAM ().

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, získejte na nejnovější aktualizaci Microsoft Jet 4.0 service pack, která obsahuje aktualizovanou verzi ovladače Microsoft Excel ISAM (517 msexcl40.dll).Další informace o způsobu získání nejnovější verze databázového stroje Jet 4.0 naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
239114Jak: Získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro databázový stroj Microsoft Jet 4.0

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl opraven v nejnovější aktualizaci service pack pro Microsoft Jet 4.0.

Vlastnosti

ID článku: 322063 - Poslední aktualizace: 13. února 2014 - Revize: 3.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Access 2002 Standard Edition
  • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB322063 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:322063

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com