Veri Dönüştürme Hizmetleri (DTS) paketinin başarılı bir yürütme karşın verilerin değil aktarılması bildiriyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 322063 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Microsoft Excel için Microsoft SQL Server temel alan bir tablodan veri aktarmak için veri dönüştürme Hizmetleri (DTS) kullandığınızda, DTS paketi başarılı bir yürütme bildiriyor, ancak verileri yok olarak transfer edilir.

Neden

4 Milyondan hücreleri Excel'e aktarmak için DTS kullandığınızda bu sorun oluşabilir. Bu sorun, Excel dizili sıralı erişim yöntemi (ISAM) bir kodlama hatası nedeniyle oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft Excel ISAM sürücüsü (msexcl40.dll) güncelleştirilmiş bir sürümünü içeren en son Microsoft Jet 4.0 hizmet paketini edinin.Jet 4.0 veritabanı altyapısının en son sürümünü edinme hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
239114Nasıl yapılır:'ı Microsoft Jet 4.0 veritabanı altyapısı için en son hizmet paketini elde

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun, en son Microsoft Jet 4.0 hizmet paketinde giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 322063 - Last Review: 2 Şubat 2014 Pazar - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Access 2002 Standard Edition
  • Microsoft Excel 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix KB322063 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:322063

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com