Lista poprawek uwzględnionych w pakiecie 1.3 dynamicznej aktualizacji systemu Windows XP

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 322069 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Na tej stronie

Streszczenie

Ten artykuł zawiera listę poprawek uwzględnionych w pakiecie Windows XP dynamicznych aktualizacji 1.3.

Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące najnowszego dodatku service pack dla systemu Windows XP kliknij numer artykułu poniżej w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322389 bazy wiedzy How to Obtain the Latest Windows XP Service Pack

Więcej informacji

Pakiet Windows XP dynamicznych aktualizacji 1.3 zawiera poprawki, które zostały opisane w następujących artykułach z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:

314582 Lista poprawek uwzględnionych w pakiecie Windows XP dynamicznych aktualizacji 1.2
312401 Lista poprawek uwzględnionych w pakiecie Windows XP dynamicznych aktualizacji 1.1
309127 Lista poprawek uwzględnionych w pakiecie Windows XP dynamicznych aktualizacji 1.0
307153 w bazie Komunikaty o błędach wyświetlane podczas uaktualniania z systemu Windows Me lub Windows 98 do systemu Windows XP
314057 w bazie Zainstalować lub uaktualnić system Windows XP na systemie Windows 95, Windows 98 lub Windows Millennium Edition pojawia się komunikat o błędzie "Brak pliku NTLDR"

Aby zastosować aktualizację

Aby zastosować tę aktualizację, kliknij przycisk Tak, pobierz zaktualizowane pliki instalacji (zalecane) w Pobierz zaktualizowane pliki instalacji Podczas instalacji systemu Windows XP, a następnie kliknij okno dialogowe Dalej.

Ta aktualizacja jest również dostępne w Centrum pobierania firmy Microsoft dla administratorów, którzy chcą wdrożyć dynamicznych aktualizacji do instalacji systemu Windows XP w środowisku firmowym. Administratorzy mogą chcesz to zrobić, tak aby komputery klienckie nie muszą łączyć się z witryną Windows Update w sieci Web.

Następujący plik jest dostępny do pobrania z witryny Microsoft — Centrum pobierania:
Zwiń ten obrazekRozwiń ten obrazek
Obraz ikony pobierania
Pobierz teraz Q322069_wxp_sp1_x86_enu.exe
Data wydania:, 24 lipca 2002 r.

Aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące sposobu pobierania plików pomocy technicznej firmy Microsoft kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
119591 Jak uzyskać pliki pomocy technicznej firmy Microsoft w usługach Online
Firma Microsoft przeskanowała plik w poszukiwaniu wirusów. Microsoft używane najbardziej aktualne oprogramowania wykrywania wirusa, który był dostępny w dniu zaksięgowania pliku. Plik jest przechowywany na serwerach o podwyższonych zabezpieczeniach, które uniemożliwiają nieautoryzowane zmiany w pliku.

Właściwości

Numer ID artykułu: 322069 - Ostatnia weryfikacja: 23 czerwca 2011 - Weryfikacja: 2.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
  • Microsoft Windows XP Professional
  • Microsoft Windows XP Home Edition
Słowa kluczowe: 
atdownload kbqfe kbbug kbfix kbsetup kbwinxpsp1fix kbmt KB322069 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:322069

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com