Düzeltme: Visual C++ Designer IPerpropertyBrowsing::GetPredefinedStrings Özellikler penceresini güncelleştirmek için arama.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 322194 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir Microsoft ActiveX denetimi, bir özelliğin IPerPropertyBrowsing arabiriminden görüntüleme dizeleri sağlayabilir. Özellikler penceresi, bu değerler önbelleğe alır. Ancak, bu değerleri görüntüleme dizeleri dinamik olarak değiştirdiğinizde önbellekte güncelleştirilmez. Size sağlanan görüntüleme dizeleri kümesini özellikleri ActiveX denetiminin bağlı olabilir.

Ayrıca, özellik (veya DISPID DISPID_UNKNOWN için ayarlandığında) DISPID değiştirmek ve ActiveX denetimi IPropertyNotifySink::OnChanged arabirimini çağırır, Properties penceresinde bir özelliğin değerini güncelleştirilmeyebilir. Özellikler penceresinde bir ActiveX denetimi Windows Form tasarımcısında, Name özelliği değiştiğinde ActiveX denetimi denetiminin IOleControl::OnAmbientPropertyChange(DISPID_AMBIENT_DISPLAYNAME) çağırmaz.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir, ancak yalnızca bu makalede anlatılan sorunu düzeltmesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki Visual Studio. NET'in hizmet paketini beklemenizi öneririz.

Bu sorunun derhal çözülmesini sağlayacak düzeltmeyi edinmek için Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not: Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için çözümleyeceğini giderler özel durumlarda, iptal edilebilir. Söz konusu güncelleştirme ile ilgili olmayan ek destek soruları ve sorunlar için normal destek ücretleri geçerlidir.

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yenisi) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version       Size  File name
  --------------------------------------------------------------
  08-Jun-2002 15:29 7.0.9506.0   2,101,248 Resedit.dll
				
Not: Bu düzeltme, Microsoft Knowledge Base makalesinden Q325663 düzeltmeyi yüklemenizi gerektirir. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
325663Düzeltme: Tasarımcısı Özellikler penceresini güncelleştirmek üzere ıperpropertybrowsing::GetPredefinedStrings öğesini arama.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 322194 - Last Review: 11 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 1.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Visual C++ .NET 2002 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe KB322194 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:322194

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com