Oprava: Vaše aplikace ztráta fokusu Pokud Storno Dialog vlastnosti ADO Data Control

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 322601 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Pokud klepnete na tlačítko Storno v dialogovém okně Vlastnosti Data Link při použití ADO Data Control (Msadodc.ocx), aplikace ztratí fokus.

Řešení

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v počítačích, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava pravděpodobně projde dalším testováním. Doporučuje proto, pokud není použití tento problém, společnost Microsoft počkat na další aktualizaci service pack pro aplikaci Microsoft Visual Studio 6.0, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby technické podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu získat. Úplný seznam telefonních čísel podpory pro produkty společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS
Poznámka: ve zvláštních případech mohou být poplatky, které jsou třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory stornovány, jestliže Microsoft pracovník Určuje, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Další dotazy a žádosti o podporu, které se netýkají konkrétní aktualizace, podléhají běžným sazbám za poskytnutí podpory.

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů (nebo novější). Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
Date     Time   Version   Size   File name
-------------------------------------------------------
29-Apr-2002 20:24  6.0.95.80  113,936  Msadodc.ocx  
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Kroky pro reprodukci tohoto chování

 1. Spustit test kontejner ActiveX Control aplikace.
 2. V nabídce Úpravy klepněte na příkaz Vložit nový řízení.
 3. Vyberte Microsoft ADO Data Control 6.0 a potom klepněte na tlačítko OK.
 4. V nabídce Úpravy klepněte na tlačítko Vlastnosti.
 5. Na kartě Obecné klepněte na tlačítko Použít připojovací řetězec a klepněte na tlačítko Sestavit. Otevře se dialogové okno Vlastnosti Data Link.
 6. V dialogovém okně Vlastnosti Data Link klepněte na tlačítko Storno.

Vlastnosti

ID článku: 322601 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual Basic Enterprise Edition for Windows 6.0
 • Microsoft Visual Basic 6.0 Learning Edition
 • Microsoft Visual Basic 6.0 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbfix kbqfe KB322601 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:322601

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com