CArchiveException při při rekonstrukci třídy v aplikaci MFC

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 322621 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Při pokusu o otevření dokumentu, je generována výjimka CArhiveException. V sestavení ladění zobrazit také následující zpráva trasování:
Výjimka CArchive: badClass.

Příčina

Microsoft Foundation Classes (MFC) nelze dynamicky vytvořit objekt odvozené třídy při rekonstrukci mít třídu spustitelného souboru MFC s následujícími charakteristikami:
 • Soubor je odvozena z jiné třídy.
 • Soubor je implementován v samostatných DLL (MFC příponu DLL).
 • Soubor používá makro IMPLEMENT_SERIAL.
V makru IMPLEMENT_SERIAL volání CRuntimeClass je přidána do propojeného seznamu tříd ve stavu modulu a potom inicializována, které přeruší propojeného seznamu.

Řešení

Má nyní od společnosti Microsoft k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k opravě problému popsaného v tomto článku. Pouze použijte u systémů, ve kterých dochází k popsanému problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud je přísně neohrožuje tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci service pack pro Microsoft Visual Studio .NET, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na technickou podporu společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: ve zvláštních případech mohou být poplatky za poskytnutí telefonické podpory účtovány stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft určí, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Výdaje na podporu typické týkají dalších otázek a problémů, které se netýkají této zvláštní opravy.

Anglická verze této opravy atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v čase univerzální koordinovaný (čas UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v panelu Datum a čas v Ovládacích panelech.
  Date     Time  Size  File Name
  --------------------------------------
  20-May-2002 22:45  55,312 Afx.h
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 322621 - Poslední aktualizace: 8. února 2014 - Revize: 1.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Foundation Class Library 4.2 na těchto platformách
  • Microsoft Visual C++ .NET 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbqfe kbvsnetpresp1fix KB322621 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:322621

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com