Nelze otevřít formátu.PDF souboru s protokolem File://, pokud adresa obsahuje znak # znak

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 322918 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud se pokusíte otevřít odkaz na soubor PDF, nemusí být možné soubor otevřít. Tento problém může nastat, pokud webovou adresu (nebo URL) soubor používá protokol file://, a pokud obsahuje webová adresa, číslo znak #. Například může dojít s webové adresy, které mají následující formát:
File://název_serveru/název_sdílené_položky/název souboru#location PDF

Příčina

Aplikace Internet Explorer nelze rozdělit na umístění znaku z názvu souboru ve webové adrese, který používá protokol file://, má umístění znaku, a má některé specifické přípony (například PDF).

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace Service pack pro aplikaci Internet Explorer 6. Další informace získáte následující článek znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
328548 Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro aplikaci Internet Explorer 6

Informace o opravě hotfix

Podporovaná oprava hotfix je k dispozici od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze problém popsaný v tomto článku. Použití této opravy hotfix pouze u systémů, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není přísně tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci softwaru, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Pokud je oprava hotfix je k dispozici ke stažení, je sekce "Hotfix stažení k dispozici" v horní části tohoto článku. Pokud tento oddíl není uveden, obraťte se na podporu a služby zákazníkům společnosti, jak získat opravu hotfix.

Poznámka: Pokud nastanou další problémy nebo řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně vytvořit samostatnou žádost. Výdaje na technickou podporu se bude u dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit určitou konkrétní opravy hotfix. Úplný seznam telefonních čísel služeb zákazníkům společnosti Microsoft a podpoře nebo vytvořit zvláštní požadavek na službu navštivte následující Web společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: "Hotfix stažení k dispozici" formulář zobrazí jazyky, pro které je oprava hotfix je k dispozici. Pokud váš jazyk není uveden, je to, protože oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.

Informace o souboru

Anglická verze této opravy má soubor atributy (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Kalendářní data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny v koordinovaný světový čas (UTC). Pokud jste zobrazení informací o souboru, je převedena na místní čas. Najít rozdíl mezi místním časem, použití a časem UTC naleznete Časové pásmo Karta v nástroji datum a čas v okně Ovládací panely.
  Date     Time  Version    Size   File name
  ------------------------------------------------------
  14-Jun-2002 12:07 6.0.2718.400 391,168 Shlwapi.dll 
				

Jak potíže obejít

Chcete-li tento problém vyřešit, použijte protokol HTTP protokolu file://.

Prohlášení

Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Vlastnosti

ID článku: 322918 - Poslední aktualizace: 19. května 2011 - Revize: 6.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
Klíčová slova: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbie600presp1fix kbie600sp1fix kbmt KB322918 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:322918

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com