Pozice společnosti na antivirových řešení pro server Microsoft SharePoint Portal Server

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 322941 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Společnost Microsoft doporučuje, aby zákazníci nasadit antivirového řešení založené na SharePoint Portal Server Virus Scanning Application Programming Interface (VS API). Zavázala poskytovat vylepšení toto rozhraní API vedle opravy chyb, dokumentace a technickou pomoc k nezávislí dodavatelé softwaru (ISV) podle potřeby je skupina produktů SharePoint Portal Server. Rozhraní API VS vylepšuje aktuální základní funkci nastavenou zajištěním schopnosti optimalizovat a konfigurovat proces vyhledávání na více úrovních. Rozhraní API VS také poskytuje správcům serveru SharePoint Portal Server s integrovanou funkci pro sledování výkonnosti nových rozhraní API.

Další informace

Microsoft také rozpozná této druhé antivirových řešení pro SharePoint Portal Server mohou být k dispozici, nepoužívejte rozhraní API VS. Společnost Microsoft neposkytuje žádné aktualizace kód, dokumentaci nebo technickou pomoc adresu problémů, které souvisejí s využívání jiných rozhraní API VS založená na řešení. SharePoint Portal Server zákazníkům, kteří používají jiných rozhraní API VS založená na řešení mohou technické podpory Services (PSS) zeptejte se zákazníka, chcete-li odebrat nebo zakázat antivirový roztok, který pomáhá identifikovat problémy. Zákazníci svobodně přeinstalovat nebo software povolit po hlavní příčinu problému je diagnostikována správně. Společnost Microsoft může být oprávněna ISV podporu organizace zjistit příčinu kořenový adresář vydání, které mohou zpozdit konečné rozlišení.

Společnost Microsoft důrazně doporučuje, vývoj a přijetí antivirového řešení založená na rozhraní API VS SharePoint Portal Server.

Odkazy

Další informace o použití antivirového softwaru se serverem SharePoint Portal Server získáte v následujících článcích v databázi Microsoft Knowledge Base:
318627SPS: Virus Scanning API nefunguje v serveru SharePoint Portal Server
320111SPS: Náhodné chyby může vyskytnout, pokud antivirový software, kontroluje Microsoft Web Storage System

Vlastnosti

ID článku: 322941 - Poslední aktualizace: 13. května 2010 - Revize: 2.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SharePoint Portal Server 2001
  • Microsoft Office SharePoint Server 2007
  • Microsoft SharePoint Server 2010
  • Microsoft SharePoint Foundation 2010
  • Microsoft Windows SharePoint Services 3.0
Klíčová slova: 
kbmt kbinfo KB322941 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:322941

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com