Bir konferans katılamaz ve bir "CTP JOIN isteği hatası # 80041012... açılamadı" hata iletisi alıyorsunuz

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 322946 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Çevrimiçi bir Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server konferansa katılma kaydetmeye çalıştığında, Web sayfasında aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
CTP JOIN isteği başarısız oldu

Konferans Teknolojisi Sağlayıcısı, konferansa katılma izin vermedi nedeniyle konferans Yönetim hizmeti isteğinizi reddetti.

Lütfen bunları deneyin:

Sistem yöneticinize başvurun.

Hata, hata # 80041012: Geçirilen: (Tamam, 0, 0, 0, 0) Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server
Bu hata iletisi konferans Yönetimi Hizmeti (CMS) denetim günlüklerinde da günlüğe kaydedilir. Denetim günlükleri, virgülle ayrılmış metin dosyalarıdır. Varsayılan olarak, denetim günlükleri C:\Program Files\Microsoft Exchange Conferencing Server\ sunucu_adı .ecs klasöründe oluşturulur. Bu klasör paylaşılan için UNC yolunu da kullanabilirsiniz \\ sunucu_adı \ sunucu_adı .ecs günlük dosyalarına erişim kazanabilmek için. Aşağıdaki girdiyi denetim günlüğüne kaydedilebilir:
2508, Istemci bağlantı kurulamadı, erken bağlantı - tüm CTPs başarısız oldu, 2002-05-20 18:58:51 GMT, CM BAAAAIIA4AB0xbcQGoLgCAAAAAAA1g + 43 / / BAQAAAAAAAAAAEAAAAG 2R5VspoxJutSu2/9Fy3s + =, SERVERNAME, toplantı konusu, HTTP: / / SUNUCUADı/konferansı, / o = ORG/ou = SıTE/cn = CONTAıNER/cn = OBJECT, ISTEMCI IP, konferans Düzenleyicinin e-POSTA, 1, 0, 0,, 2002-05-20 18:40:00 GMT, 2002-05-20, 22: 00: 00 GMT =

Neden

Bu sorun, bir kullanıcı, 24 saat içinde olacak şekilde varolan bir toplantının başlangıç ve bitiş zamanlarını değiştirir oluşabilir. Bu durum ortaya çıkarsa, hiç kimseye toplantıyı katılabilirsiniz. CMS güncelleştirilmiş toplantı tanıtıcı doğru.

CMS başlatıldığında, tüm toplantılar sonraki 24 saat içinde yükler. Bu, geçerli yenileme dönemi belirtir. Bir toplantı, geçerli 24 saatlik yenileme döneminde oluşturulursa, the CMS yeni toplantı algılar ve çalışan eşlemeye ekler. Sonraki yenileme dönemin başlangıç ve bitiş zamanlarını olmasını sağlayacak şekilde, bir kullanıcı toplantıyı değiştirir, ancak toplantı, toplantı çalışan eşlemesinden kaldırılamaz.

CMS toplantıya katılmak çalışırsanız, toplantıyı kaldırmaz çünkü bu makalenin "Belirtiler" bölümünde açıklanan hata iletisi görüntülenir.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server Service Pack 3 veya sonraki sürümünü edinin. Exchange 2000 Conferencing Server bir belirli bir hizmet paketini edinmek için <a0></a0>, Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft tarafından sağlanan destek seçenekleri hakkında ek bilgi için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS

Durum

Microsoft bu sorunun Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server'da bulunduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server Service Pack 3'de giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Bu düzeltme, CMS, bu durumu işlemek ve doğru şekilde güncelleştirilmiş toplantıyı yönetmek için güncelleştirir.

Özellikler

Makale numarası: 322946 - Last Review: 11 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server Service Pack 1
  • Microsoft Exchange 2000 Conferencing Server Service Pack 2
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kberrmsg kbexchange2000presp3fix kbexchange2000sp3fix kbfix KB322946 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:322946

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com