Microsoft SQL Server 2000 - nasıl günlüğü (beyaz kağıt) ayarlanır.

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 323135 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

SQL Server 2000 Enterprise Edition Log Shipping</a1> özelliğinde bir sunucudan diğerine hareket günlüklerini gönderen otomatik bir süreçtir. Log shipping üretim sunucunuzun sıcak ve yedek bir sunucu oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Raporu veritabanı günlüğü sevkiyat önce hiçbir zaman kullandınız ve Log Shipping gibi bir olağanüstü durum kurtarma stratejisini exploring içinde ilgilenen yöneticiler için bu ayrıntılı raporda erişmek için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin; kullanılabilir:
http://download.microsoft.com/download/SQLSVR2000/Utility/2.0/WIN98/EN-US/log_shipping.exe
Bu belgede yer:

  • SQL Server 2000 Enterprise Edition çalıştıran iki veya daha çok sunucu arasında log shipping'nı yapılandırmak için gereken adımları.
  • Oturum arasında Microsoft SQL Server 7.0 Service Pack 2 (SP2) veya sonrası sevkiyat yapılandırmak için gereken adımları ve SQL Server 2000 Enterprise Edition.
  • Log shipping ve diğer yüksek kullanılabilirlik-SQL Server sağlayan çözümleri arasında kısa BIR karşılaştırma.

Referanslar

Daha fazla bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
917544Hata: SQL Server 2000'de "Log sevkiyat uyarısı iş - Restore" işi'nı çalıştırdığınızda bir hata iletisi alıyorsunuz

Özellikler

Makale numarası: 323135 - Last Review: 22 Şubat 2007 Perşembe - Gözden geçirme: 5.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SQL Server 2000 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbinfo kbwhitepaper KB323135 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:323135

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com