Způsob zálohování, úpravy a obnovení registru v systému Windows NT 4.0

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 323170 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento podrobný článek popisuje způsob zálohování, úpravy, a obnovení registru v systému Windows NT 4.0. Společnost Microsoft doporučuje, aby před úpravou registru, zálohujte registr a pochopit, jak obnovit je-li dojde k potížím.

Jak zálohovat registr

Před úpravami registru exportujte klíče v registru že, které chcete upravit, nebo zálohovat celý registr. Pokud dojde k potížím, můžete potom pomocí kroků v Způsob obnovení Registr části tohoto článku obnovení registru a jeho předchozí stav.

Jak exportovat klíče registru

Postupujte podle následujících kroků export klíče registru před Upravte.

POZNÁMKA:: Neprovádějte neexportujte celý podregistr registru (pro například HKEY_CURRENT_USER podregistr). Jestliže je nutné zálohovat celé podregistry registru, zálohujte celý registr místo.
 1. Klepněte na tlačítko Spustita klepněte na tlačítko Spustit.
 2. V Otevřít Typ pole Regedt32a klepněte na tlačítko OK.
 3. Vyhledejte a klepněte na klíč, který obsahuje hodnoty, Chcete-li upravit.
 4. V Registr nabídky, klepněte na tlačítko Uložit klíč.
 5. V Uložit Vyberte umístění, do které chcete soubor REG uložit, zadejte název souboru v Název souborupole a pak klepněte na tlačítko Uložit.

Jak zálohovat celý registr

Chcete-li zálohovat celý registr, použijte nástroj pro zálohování systému Windows NT (Ntbackup.exe) a možnost k zálohování registru. Spustit rdisk /s příkaz. Pro Další informace o použití nástroje Rdisk aktualizaci vaší opravy informace, klepněte na číslo v následujícím článku Znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
156328 Popis systému Windows NT záchranné opravné diskety
POZNÁMKA:: Musíte mít podporovaná pásková jednotka zálohování systému Windows NT zálohování registru. Pokud nemáte podporovaný páskovou jednotku, můžete použijte Rdisk. Při spuštění rdisk /s příkaz pro aktualizaci vaší opravy informace, komprimované kopie souborů registru jsou umístěny v Složka systému%\Repair. Pokud systém Windows NT nelze spustit po úpravě registr, můžete ručně nahradit soubory registru rozbalením kopie ve složce %SystemRoot%\Repair.

Jak upravit registr

Chcete-li upravovat registr, společnost Microsoft doporučuje řídit kroky v dokumentaci Microsoft pouze. Pokud je to možné použijte uživatele systému Windows rozhraní namísto přímých úprav registru.

Pomocí registru Editor nesprávně, můžete způsobit vážné problémy, které mohou vyžadovat, přeinstalování operačního systému. Společnost Microsoft nemůže zaručit, že problémy, výsledkem nesprávného použití Editoru registru budete moci vyřešit. Pomocí registru Editor na vlastní nebezpečí.

Další informace o úpravách registru, postupujte podle kroků v programu Editor registru (Regedt32.exe):
 1. V Nápověda nabídky, klepněte na tlačítko Obsah.
 2. Klepněte Obsah na kartě.
 3. Poklepejte na téma, které si chcete přečíst.

Obnovení registru

Obnovení klíčů registru

 1. Klepněte na tlačítko Spustita klepněte na tlačítko Spustit.
 2. Typ Regedt32a klepněte na tlačítko OK.
 3. V Registr nabídky, klepněte na tlačítko Obnovit.
 4. Vyberte soubor REG, který jste uložili vZálohování registru oddíl tohoto článku, a potom klepněte na tlačítko Otevřít.
 5. Klepněte na tlačítko Ano pokračujte.

Jak obnovit celý registr

Chcete-li obnovit celý registr, obnovte zálohu registru pomocí Program Backup systému Windows NT.

POZNÁMKA:Pokud jste spustili rdisk /s příkaz pro aktualizaci jsou informace o opravě, aktualizovány, komprimované kopie souborů registru umístěn ve složce % systemroot%\Repair. Pokud nelze spustit systém Windows NT po úpravou registru, můžete ručně nahradit soubory registru v Složku rozbalením komprimované kopie Složka systému%\Repair. (Pokud jednotka používá tuku, je nutné spustit systém MS-DOS systém souborů) nebo vytvořte paralelní instalaci systému Windows NT (Pokud jednotka používá systém souborů NTFS) provést.

Odkazy

265422 Jak RDISK.Informace o opravě aktualizace EXE
122857 RDISK /S RDISK /S-volby a v systému Windows NT

Vlastnosti

ID článku: 323170 - Poslední aktualizace: 19. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows NT Server 4.0 Enterprise Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbhowto kbhowtomaster kbmt KB323170 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:323170

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com