כיצד להשתמש ב-Robocopy כדי להעתיק מידע על אבטחה מבלי להעתיק נתוני קובץ כלשהם

תרגומי מאמרים תרגומי מאמרים
Article ID: 323275 - View products that this article applies to.
הרחב הכל | כווץ הכל

תקציר

התיעוד עבור תוכנית השירות Robocopy ממוקם בקובץ Robocopy.doc הכלול ב-Windows NT 4.0 Resource Kit וב-Windows 2000 Resource Kit. הסעיף Copying NTFS Security Information (העתקת מידע אבטחה ב-NTFS) בקובץ Robocopy.doc מתאר כיצד להשתמש בפרמטר שורת הפקודה /secfix כדי להעתיק רשימות בקרת גישה (ACL) של מערכות קבצי NTFS עבור קבצים קיימים שלא נערכו בהם שינויים. אולם סעיף זה לא מספק הסבר מלא כיצד להעתיק מידע אבטחה מבלי להעתיק בו-זמנית את נתוני הקובץ (עבור קבצים שנערכו בהם שינויים). (הפעולות שמשלימות נוהל זה זמינות בחלקים אחרים של הקובץ Robocopy.doc). מאמר זה מתאר כיצד להשתמש ב-Robocopy כדי להעתיק מידע אבטחה עבור קובץ מבלי להעתיק את הנתונים מקובץ זה.

מידע נוסף

כברירת מחדל, Robocopy מעתיק נתוני קובץ עבור כל קובץ שהוא לכאורה ישן יותר, חדש יותר או שנערכו בו שינויים. באפשרותך להשתמש בפרמטר /secfix כשאתה מפעיל את שורת הפקודה של Robocopy כדי להעתיק רק מידע אבטחה לקבצים קיימים. בנוסף, עליך להשתמש בפרמטר /xo, בפרמטר /xn ובפרמטר /xc כדי להפעיל את הפקודה Robocopy עם הפרמטר /secfix, לדוגמה:
robocopy source destination /secfix /xo /xn /xc
אם תפעיל שורת פקודה זו, Robocopy ירענן רק את מידע האבטחה לקבצים קיימים; הוא לא יעתיק נתוני קובץ כלשהם.

אם ברצונך להותיר את תיקיית היעד כשיקוף זהה לתיקיית המקור, עליך להפעיל את Robocopy עם הפרמטרים המתאימים כדי לרענן רק את מידע האבטחה של הקובץ ולאחר מכן להפעיל את פקודת Robocopy מבלי להשתמש בפרמטרים /xo,? /xn או /xc. אחרי שתעשה זאת, תוכן נתוני הקובץ של קובץ המקור ותוכן נתוני הקובץ של קובץ היעד יהיו זהים.

הגדרות של מונחי Robocopy שנעשה בהם שימוש במאמר זה ומידע על פונקציות ותכונות אחרות של Robocopy ניתן למצוא ב-Robocopy.doc.

מאפיינים

Article ID: 323275 - Last Review: יום חמישי 14 ספטמבר 2006 - Revision: 2.0
המידע במאמר זה חל על:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows NT Server 4.0 Standard Edition
מילות מפתח 
kbinfo KB323275

ספק משוב

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com