Настроювання Internet Explorer для використання режимів FTP PORT і FTP PASV у родині Windows Server 2003

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 323446 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

У цій статті описано процедуру настроювання браузера Microsoft Internet Explorer або Windows Internet Explorer для використання режимів File Transfer Protocol (FTP) PORT і PASV.

FTP підтримує два режими. Це стандартний (активний або PORT) і пасивний (або PASV) режими. У стандартному режимі FTP-клієнт надсилає FTP-серверу команди PORT. У пасивному режимі надсилаються команди PASV. Ці команди надсилаються через канал команд FTP у процесі встановлення сеансу FTP.

У стандартному режимі FTP-клієнти спочатку підключаються до TCP-порту 21 на FTP-сервері. У результаті створюється канал команд FTP. Коли FTP-клієнту потрібно надіслати або прийняти дані, наприклад, список папок або файл, він надсилає через канал команд FTP команду PORT. Команда PORT містить відомості про порт, через який FTP-клієнт отримуватиме підключення для передачі даних. У стандартному режимі FTP-сервер завжди починає підключення даних через TCP-порт 20. FTP-сервер має відкрити нове підключення до клієнта, надсилаючи або приймаючи дані, а FTP запитує ці дані, знову надсилаючи команду PORT.

У пасивному режимі FTP-клієнти також спочатку встановлюють підключення до TCP-порту 21 на FTP-сервері для створення керівного каналу. Коли клієнт надсилає через канал команд команду PASV, FTP-сервер відкриває тимчасовий порт (із номером від 1024 до 5000) і сповіщає FTP-клієнта про підключення до цього порту перед запитом на передавання даних. Як у стандартному режимі, FTP-клієнт має надсилати нову команду PASV перед кожним передаванням даних, а FTP чекатиме на підключення через новий порт для кожного передавання даних.

Залежно від конфігурації брандмауера на FTP-клієнті або сервері може виникнути потреба змінити режим, який використовується FTP-клієнтом. Microsoft Internet Explorer 5 і наступних версій підтримує як стандартний, так і пасивний режим.

Змінення режиму FTP-клієнта в Internet Explorer

 1. Запустіть Internet Explorer.
 2. У меню Сервіс клацніть Властивості браузера.
 3. Відкрийте вкладку Додатково.
 4. У групі Огляд знімть прапорець Дозволити подання у вигляді папок для вузлів FTP.
 5. Зніміть прапорець Використовувати пасивний FTP-протокол (для сумісності із брандмауерами та DSL-модемами).
 6. Натисніть кнопку ОК.
Internet Explorer працює як FTP-клієнт стандартного режиму, якщо встановлено прапорець Дозволити подання у вигляді папок для вузлів FTP, який має пріоритет над прапорцем Використовувати пасивний FTP-протокол. Якщо зняти прапорець Дозволити подання у вигляді папок для вузлів FTP і встановити прапорець Використовувати пасивний FTP-протокол, Internet Explorer працюватиме як FTP-клієнт пасивного режиму.

Виправлення неполадок

Багато брандмауерів не приймають нові підключення через зовнішній інтерфейс. Брандмауер виявляє такі підключення та вважає їх несанкціонованими спробами з'єднання й тому розриває. FTP-клієнти стандартного режиму не можуть працювати за таких умов, оскільки FTP-сервер має створити новий запит на підключення до FTP-клієнта.

Адміністратори брандмауерів можуть відмовитися від використання пасивного режиму FTP-серверів, оскільки FTP може відкривати тимчасові порти з будь-якими номерами. Хоча в серверах Microsoft Internet Information Server (IIS) 4.0 і IIS 5.0 використовується стандартний діапазон номерів тимчасових портів 1024 - 5000, багато FTP-серверів настроєно на використання тимчасових портів у діапазоні 1024 - 65535. Конфігурації брандмауерів, які дозволяють несанкціонованим підключенням повний доступ до всіх тимчасових портів, можна вважати небезпечними.

Як в IIS 4.0, так і в IIS 5.0 можна дозволити використання тимчасових портів у діапазоні від 1024 до 65535.

Щоб отримати додаткові відомості про проблеми підключення до TCP-портів із номерами більше 5000, клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
196271 Неможливо підключитися через TCP-порти з номерами більше 5000 (Це посилання може вказувати на матеріали, повністю або частково викладені англійською мовою.)

Властивості

Номер статті: 323446 - Востаннє переглянуто: 12 червня 2007 р. - Редакція: 5.8
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Internet Explorer 6.0, у разі використання з:
  • Microsoft Windows Server 2003, Standard Edition (32-bit x86)
 • Windows Internet Explorer 7 for Windows Server 2003 IA64
 • Windows Internet Explorer 7 for Windows XP
 • Windows Internet Explorer 7 for Windows Server 2003
Ключові слова: 
kbhowtomaster kbftp kbwebservices kbappservices KB323446

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com