Postupy: Příprava cílový server pro UNIX Windows migrace

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 323970 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento podrobný článek popisuje jak připravit cílový server pro UNIX Windows přenesení.

Články v této řadě patří následující:
324215Postupy: Příprava pro přenesení UNIX Windows
323970Postupy: Příprava cílový server pro UNIX Windows migrace
324213Postupy: Migrate Apache nastavení a konfigurace IIS v přenesení UNIX Windows
324538Postupy: Přenést data webu v Migration-UNIX-Windows
324216Postupy: Secure IIS Migration UNIX – Windows
324539Postupy: Provést po přenesení UNIX Windows Ancillary práce a údržba
324217Postupy: Test a výkon naladit po přenesení UNIX Windows

Čistá instalace systému Windows 2000/IIS provádět

Je velmi důležité instalovat pouze požadované součásti zvýšit stabilitu a výkon serveru WWW během přenesení. Další informace o provedení čisté instalace systému Windows 2000/IIS klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
323969Postupy: Čistá instalace systému Windows 2000 a IIS Příprava migrace webů UNIX provést

Spravovat jednotkami a oddílů

Při nastavování úložného prostoru použitého pro webové servery je velmi důležité vyberte pravém rozložení, velikostí oddílů a organizace. Pokud sdílíte místo vašeho počítače pomocí DFS systém souborů, musíte použít také péči. Všechny tyto faktory mohou ovlivnit způsob obsluhovaných web nebo weby. Další informace o správě disků a oddílů získáte v článku číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
323967Postupy: Správa jednotek a oddílů

Konfigurace nastavení sítě

Je běžné pod UNIX nastavte jednu nebo více další adres IP pro síťový adaptér tak můžete nastavit různé weby a k filtrování a řízení přístupu jiných uživatelů k nim Před migrací weby musí informace o konfiguraci těchto základních prvků v systému Windows. Další informace o konfiguraci nastavení základní sítě klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
323955JAK Konfigurovat nastavení sítě v přenesení UNIX Windows

Nastavení prvního serveru WWW IIS

Je vhodné naučit základní postup získání první webový server (IIS) Internetová informační služba a spuštěna. To pomáhá některé nové terminologie, které je zapojených a pomůže vám získat znát Apache konfigurace a systémy řízení prostředí IIS a tento porovná informace. Další informace o nastavení první webový server se službou IIS klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
323972Postupy: Nastavení prvního serveru WWW IIS

Nainstalovat Apache pro Windows

Pomocí znamená Apache pro Windows nemáte Apache přenést nastavení, protože tyto převedeny s pouze nezletilý úpravy. Ale pomocí Apache pro Windows omezuje výhody, které jsou k dispozici pro Windows/IIS přesunout. Další informace o Apache pro systém Windows nainstalovat klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
323958Postupy: Instalace jako část Migration-UNIX-Windows Apache pro Windows

Řízení Apache pro služba během přenesení UNIX Windows

Při instalaci Apache pro Windows Apache můžete spustit jako služba systému Windows 2000 nebo jako program konzoly a řízení spuštěné služby Apache z příkazového řádku.

Instalace služby pro UNIX

Integrace a připojení vybavení, které mohou pomoci jednodušší procesu přenesení z aktuální hostitel UNIX pro Windows/IIS poskytuje služby pro UNIX (SFU). Součástí balíčku jsou programy pro přenesení uživatele a skupiny informace, některé formáty souborů a možnost sdílet složky Windows přes NFS. Další informace o instalaci SFU klepněte článku číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
323966Postupy: Instalace pro systém UNIX

Nainstalovat interpret Perl

Programovací jazyk Perl je jeden úvodní jazyky dynamické vývoje serveru WWW používaných v síti Internet. ActiveState poskytuje distribuční Perl s názvem ActivePerl. ActivePerl je speciálně navržen k práci v části Windows a obsahuje další moduly a rozšíření takže Perl můžete použít pro projekty COM a jako skriptovací jazyk stránek Active Server. Další informace o instalaci ActivePerl klepněte článku číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
323960Postupy: Instalace pro přenesení UNIX Windows Perl

Instalace systému Python

Python je jazyk vývojové platformy, který poskytuje úplný přístup objektově orientované k programování. Instalace distribuční ActivePython z ActiveState, můžete pomocí Python jako standardní jazyk CGI nebo prostřednictvím systému ASP. Další informace o instalaci Python klepněte článku číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
323963Postupy: Instalace Python pro přenesení UNIX Windows

Instalace systému PHP

Jazyka PHP funguje podobně ASP. Můžete použít k vložení dynamických prvků do stránky HTML. Mnoho webových serverů založených na systému UNIX pomocí PHP pro jejich dynamických prvků webového serveru. Další informace o instalaci PHP klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
323962Postupy: Instalace PHP pro přenesení UNIX Windows

Nainstalovat RDMS MySQL

MySQL RDBMS je populární voleb pro poskytování úložiště databáze pod UNIX. Software je volné, je otevřít zdroj a podporuje jazyk SQL. Nainstalováním MySQL softwaru na serveru systému Windows můžete buď přenést data přímo k serveru a používat MySQL nebo použít jako pomocný krok před nakonec přenesení dat do databáze SQL Server hostitelem.

Další informace o instalaci MySQL klepněte článku číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
323959Postupy: Instalace jako část Migration-UNIX-Windows MySQL

Instalace rozšíření FrontPage

FrontPage Extensions poskytují počet funkcí, které jsou často používány ve webech založené na systému Windows. Tyto funkce patří zpracování formulářů, e-mailové vybavení a některé základní prvek dynamické zpracování. Navíc rozšíření FrontPage poskytují užitečné kontrolu a ověření rutiny můžete použít během procesu přenesení identifikovat a izolovat problémy.Další informace o instalaci rozšíření FrontPage klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
156842K ploché OBRAZOVCE: Postup instalace serverových rozšíření pro IIS


Odkazy

Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Další informace o migraci z UNIX do systému Windows, navštivte následující web společnosti MSDN webu:

    http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/ms811796.aspx

Vlastnosti

ID článku: 323970 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 5.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Windows 2000 Server
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
  • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
  • Microsoft Small Business Server 2000 Standard Edition
  • Microsoft Internet Information Services 5.0
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhowto kbhowtomaster kbnetwork KB323970 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:323970

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com