Як встановити клієнт для NFS на Windows для UNIX і Windows міграції

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 324055 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

Ви можете легше мігрувати файли з існуючих UNIX-сервера на сервері під керуванням Windows, якщо ви використовуєте NFS замість протоколу передавання файлів (FTP), щоб перемістити файли. Крім того, якщо ви використовуєте клієнт для NFS, постійний доступ до приймаючої UNIX доступна. Ця функціональність спрощує постановочні міграції з часом.

Примітка Не вдається установити клієнт для NFS і шлюз для NFS на одному комп'ютері; Однак, шлюз для NFS дозволяє комп'ютера діяти як NFS-клієнт, хоча вона забезпечує доступ до ресурсів NFS для вхідного потоку клієнтів під керуванням Windows.

Інсталяція клієнта для NFS з командний рядок

Служби Windows для UNIX версії 3.0 використовує інсталятор Microsoft для установки. В результаті, ви можете встановити окремі модулі продукту з командний рядок. Якщо встановлено попередній компоненти служб Windows для UNIX, необхідно включити ці компоненти в параметрі addlocal , установка командний рядок, розділених комою (,). Якщо ви не зробите так, ці продукти вилучаються під Вільний час установки клієнта для NFS.

Щоб встановити клієнт для NFS з командного рядка:
 1. Увійдіть на комп’ютер-зразок із Windows за допомогою облікового запису адміністратора рівня.
 2. Натисніть кнопку Пуск, клацніть виконати, тип Cmdі натисніть кнопку ОК.
 3. Вставити служб Windows для UNIX версії 3.0 компакт-диск у дисковод пристрій читання компакт-дисків (цей приклад використовує дублювання диска D).
 4. Від у командному рядку запустіть таку команду, щоб встановити клієнт для NFS:
  Msiexec/i D:\sfusetup.msi /qb-addlocal = "NFSClient" [sfudir = "встановити шлях"]
  Примітка Шлях для установки за промовчанням є \SFU.
 5. Щоб включити ключ продукту в командному рядку, додати PidKey =ключ, де ключ Це 25-значний ключ продукту.
 6. Якщо ви використовуєте Windows 2000 і Windows XP, не потрібно перезавантажити комп’ютер-зразок.
коментар до обговорення
 • В разі установки з рядка telnet (де графічний інтерфейс користувача [GUI] недоступна), або за допомогою сценарію, сценарій виконання таких командний рядок, щоб виконати установку, яка не потребує втручання користувача:
  Msiexec/i D:\sfusetup.msi /q addlocal = "NFSClient" [sfudir = "встановити шлях"]
 • Інсталяція служб Windows для UNIX в папці, яка має містити пробілів у шлях до папки, щоб уникнути проблем із деякі компоненти служби Windows для UNIX. за промовчанням установки точка є \SFU.
 • Addlocal параметр до команди msiexec , описане вище є, регістр і чутливих до простору. Установка не є успішним, якщо не використовується команда точно так, як написано в цій статті.
 • Якщо ваш сервер UNIX не працює PCNFSD і не використовується NIS для перевірки автентичності, необхідно інсталювати служб Windows для UNIX PCNFS сервера. Щоб отримати додаткові відомості про інсталяцію служби для UNIX PCNFS сервер клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  324084Як встановити сервер для PCNFS для підтримки клієнтів Windows UNIX мережі
 • корпорація Майкрософт рекомендує інсталювати принаймні одного користувача ім'я зіставлення служби вашої мережі, щоб зіставити UNIX і Windows імена користувачів один з одним.Щоб отримати додаткові відомості про те, як встановити та налаштувати відображення імені користувача служби клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  324073Настроювання відображення імені користувача служби
 • Під Вільний час інсталяції служб Microsoft Windows для UNIX 3.5 у Microsoft Windows Server 2003 пакетом оновлень 1 (SP1)-на основі або під керуванням Microsoft Windows XP на комп'ютері, за допомогою не можна вказати альтернативний установки контуру, такі як D:\programs\SFU, у [targetdir = "встановити шлях"] команди. Служби Windows для UNIX 3.5 інстальовано в папці %systemdrive%\SFU. Для інсталяції служб Windows для UNIX 3.5 в іншому місці, ви повинні використовувати у [sfudir = "встановити шлях"] команди. Щоб отримати додаткові відомості про сценарій виконання сценарію для інсталяції служб Windows для UNIX 3.5 пароль синхронізації компонента на контролері домену клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
  891768Настроювання відображення імені користувача служби

ПОСИЛАННЯ

Щоб отримати додаткові відомості про підготовку для міграції даних у міграції UNIX і Windows клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
324538Як перенести дані веб-сайту в UNIX і Windows міграції

Властивості

Номер статті: 324055 - Востаннє переглянуто: 6 липня 2012 р. - Редакція: 2.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
 • Microsoft Windows Services для UNIX 3.0 Standard Edition
 • Microsoft Windows Services for UNIX 3.5
Ключові слова: 
kbhowtomaster kbmt KB324055 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 324055

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com