Postupy: Povolení on démon Interix Telnet

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 324077 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Podsystém Interix poskytuje plně POSIX vyhovující prostředí, která se spouští jako nativní podsystém jádra systému Windows. Obsahuje více než 350 nástrojů UNIX a zahrnuje démon inetd zpracovávat různé síťové protokoly včetně protokolu Telnet. Služby pro UNIX zahrnuje také služba telnet systémem Win32. Ve výchozím nastavení zapnuta služba telnet systémem Win32 a Interix jeden vypnuta.

Služba telnet Win32 používá výchozí prostředí Cmd.exe, zatímco démon Interix telnet používá prostředí uživatele výchozí přihrádky/ksh nebo přihrádky/csh. Protože pouze jediný telnet server můžete naslouchání na portu 23, port protokolu telnet, pokud chcete spustit Interix telnetd musíte nejprve vypnout server telnet založené Win32 a potom zapněte a spustit Interix jeden.

Vypnout Služba Telnet

Služby pro UNIX nainstaluje služby Telnet (tlntsvr.exe) jako část Typická instalace. Před zapnutím Interix telnetd, musíte nejprve ukončit a potom vypněte službu Windows Telnet.

Vypnutí služby Windows Telnet:
 1. Přihlaste se k serveru Windows s úrovně účet správce.
 2. Otevřete nástroj služby v systému Windows NT 4.0 nebo MMC služby v systému Windows 2000 a Windows XP.
 3. Poklepejte na službu Telnet.
 4. Zastavení služby Telnet a změňte typ spouštění na ručně nebo Zakázáno.

Zapnout Interix Telnetd

Podsystém Interix zahrnuje úplnou telnet démon (server), která je spuštěna jako součást démon inet (inetd). Démon inet je řízena /Etc/inetd.conf souboru, který obsahuje řádek nezbytné pro spuštění démon telnet, ale řádku je mimo komentář. Nejprve upravit souboru inetd.conf a vynutit démon inet do souboru re-read.

Poznámka: je pouze nutné upravit soubor inetd.conf pomocí editoru běžný text ASCII. Interix zahrnuje editoru vi, což je výhradně editoru ASCII.

Zapnutí démon Interix telnet:
 1. Přihlaste se k serveru Windows s účtem správce úroveň.
 2. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, přejděte na pro systém UNIX a potom klepněte na tlačítko otevřete okno prostředí Interix Korn Korn Shell.
 3. Úpravy souboru /Etc/inetd.conf:
  $ vi /etc/inetd.conf
 4. Je posloupnost vi příkazu pro úpravy:
  telnet / #
  d/telnet
  : wq
 5. Najít ID procesu typu démon inet a potom odeslat příkaz dezaktivační hodnotu -1 tohoto procesu. Tím démon re-read jeho konfigurační soubor, který dříve upravovat. To provedete pomocí příkazu dezaktivační $(ps-e | grep ' inetd$'| tr-s "" | cut-f2-d "") hodnotu -1. To způsobí démon inet k jeho konfigurační soubor znovu zpracovat bez zastavení procesu inetd. Nyní můžete používat telnet připojit k počítači a můžete připojit k podsystému Interix.


Odkazy

Další informace o dokončení úlohy údržby po UNIX k přenesení Windows klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
324539Postupy: Provést po UNIX k přenesení Windows Ancillary práce a údržba

Vlastnosti

ID článku: 324077 - Poslední aktualizace: 1. listopadu 2006 - Revize: 2.1
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
 • Microsoft Windows XP Professional
 • Microsoft Windows NT 4.0 Service Pack 6a
 • Microsoft Windows NT Workstation 4.0 Developer Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhowto kbhowtomaster KB324077 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:324077

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com