U proxy serveru DCOM dojde při hledání popisovače vazby ke zrušení vazby se serverem (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 324102 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

V některých Distributed Component Object Model (DCOM) klienta a serveru aplikace scénářích klienta proxy ztratit připojení k serveru se zakázaným inzerováním. V tomto případě spustí úklid DCOM dolů osamocené serveru se zakázaným inzerováním v přibližně osm minut. Nelze restartovat počítač serveru získat klienta proxy pracovat.

Příčina

Pokud se klient pokusí vytvořit popisovač vazby vzdáleného postup volání (RPC) pro server se zakázaným inzerováním, objektu vazby je označen jako inicializován bez kontroly stavu vazby. Proto pokud vazba operace nezdaří, klient proxy není kontaktovat server znovu protože objektu vazby má prázdný řetězec vazby a DCOM úklid recykluje serveru se zakázaným inzerováním.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Informace o opravě hotfix

Chcete-li tento problém vyřešit, získejte Microsoft COM + Hotfix Rollup 20.2. Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
324034INFORMACE: Dostupnost aplikace Windows 2000 Post-Service Pack 2 COM + Hotfix Rollup Package 20.2
Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v počítačích, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava pravděpodobně projde dalším testováním. Pokud vás tedy uvedený problém příliš neobtěžuje, doporučuje společnost Microsoft, abyste počkali na další aktualizaci Windows 2000 Service Pack, která bude tuto opravu hotfix obsahovat.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby technické podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu získat. Úplný seznam telefonních čísel podpory pro produkty společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS
Poznámka: ve zvláštních případech mohou být poplatky, které jsou třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory stornovány, jestliže Microsoft pracovník Určuje, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Další dotazy a žádosti o podporu, které se netýkají konkrétní aktualizace, podléhají běžným sazbám za poskytnutí podpory.


Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tyto potíže byly poprvé opraveny aktualizací Microsoft Windows 2000 Service Pack 4.

Vlastnosti

ID článku: 324102 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft COM+ 1.0 na těchto platformách
    • the operating system: Microsoft Windows 2000
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbwin2ksp4fix kbbug kbdcom kbfix kbwin2000presp3fix kbwin2000sp3fix KB324102 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:324102

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com