Narušení přístupu v souboru Spoolsv.exe GDI32!IcmInitIcmInfo v systému Windows 2000 (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 324183 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Služba zařazování může přestat reagovat (zablokuje se), když dojde k narušení přístupu a může být zaznamenána následující událost:
Typ události: Chyba
Zdroj události: Správce služeb
Kategorie události: žádný
ID události: 7031
Uživatel: N/A
print server name počítače:
Popis: Zařazovací služba ukončen neočekávaně.
Protokol programu Dr. Watson může zobrazit, došlo k narušení přístupu v nástroji Spoolsv.exe v gdi32! IcmInitIcmInfo.

Příčina

Tento problém může dojít, pokud odeslání tiskové úlohy obsahující struktury starší DEVMODE verze 3, který neobsahuje informace ICM. Zařazovací služba se pokusí odkazovat tato data, způsobí narušení přístupu.

Řešení

Informace o aktualizaci Service Pack

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows 2000. Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
260910Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro systém Windows 2000

Informace o opravě hotfix

K dispozici je podporovaná oprava hotfix od společnosti Microsoft. Tato oprava hotfix je však určena pouze k opravě problému popsanému v tomto článku. Použijte tuto opravu hotfix pouze u systémů, kde dochází k tomuto konkrétnímu problému.

Pokud je oprava hotfix k dispozici ke stažení, v horní části tohoto článku je sekce "Hotfix stažení k dispozici". Není-li tato část uvedena, vyžádejte si tuto opravu hotfix od oddělení služeb zákazníkům a podpory společnosti Microsoft.

Poznámka: Pokud vyskytnout další problémy nebo jakékoli řešení potíží je vyžadován, pravděpodobně budete muset vytvořit zvláštní požadavek na službu. Výdaje na technickou podporu se týkají dalších otázek a problémů, které nelze vyřešit pomocí této opravy konkrétní opravy hotfix. Navštivte následující web společnosti Microsoft pro získání telefonního čísla na Zákaznické centrum, nebo pokud chcete vytvořit samostatnou žádost o podporu:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Zobrazí formulář "Hotfix stažení k dispozici" jazyky, pro které je oprava hotfix k dispozici. Pokud váš jazyk není zobrazen, oprava hotfix není k dispozici pro daný jazyk.Anglická verze této opravy má následující atributy souborů (nebo novější). Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version     Size   File name
  ------------------------------------------------------
  11-Jun-2002 09:48 5.00.2195.5878 222,992 Gdi32.dll    
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tyto potíže byly poprvé opraveny aktualizací Microsoft Windows 2000 Service Pack 4.

Další informace

Po použití této opravy hotfix je před ICM dat lze kontrolováno struktury DEVMODE. Zjištěn DEVMODE není platný, může být podle zařazovací služba zaznamenána následující chyba:
Typ události: Chyba
Zdroj události: Tisk
Kategorie události: žádný
ID události: 45
user name uživatele:
print server name počítače:
Popis: Kvůli chybě GDI a ovladače v vykreslování tisk dokumentu se nezdařil.
Tiskové úlohy, nemusí úspěšně vytisknout, ale již zablokuje služba zařazování.

Další informace o získání opravy hotfix pro produkt Windows 2000 Datacenter Server získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
265173Program pro podporu serveru Datacenter a produkt Windows 2000 Datacenter Server
Další informace o instalaci více oprav hotfix pouze s jedním restartováním počítače naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
296861Instalace více aktualizací nebo oprav hotfix pro systém Windows s pouze jedním restartováním počítače
Z programu nebo starší ovladač tiskárny mohou být generována tiskovou úlohu, která není platná.

Vlastnosti

ID článku: 324183 - Poslední aktualizace: 28. února 2014 - Revize: 3.7
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Server SP1
 • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
 • Microsoft Windows 2000 Server SP2
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP2
 • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP3
 • Microsoft Windows 2000 Professional SP1
 • Microsoft Windows 2000 Professional SP2
 • Microsoft Windows 2000 Service Pack 3
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbprint kbwin2ksp4fix kbbug kbenv kberrmsg kbfix kbqfe kbwin2000presp4fix KB324183 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:324183

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com