WD2000: Bir tabloyu yeniden düzenlediğinizde Word vermiyor, birden çok sayfaya yayılan

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 324303 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Sayfa düzeni görünümünde veya baskı düzeni görünümünde Word belgesinde kaydırma ve belge tablo içeriyor, Word tablosu düzgün görüntülenemeyebilir. Word ayrıca (çökebilir) yanıt vermemeye başlayabilir ve sonra aşağıdaki hata iletisini alırsınız:
Winword bir hatayla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor.

Neden

Tablo birden çok sayfa boyunca Uzat dikey olarak birleştirilmiş hücreler içeriyorsa, bu sorun oluşur.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin, yalnızca bu makalede anlatılan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın.

Düzeltme karşıdan yüklenebilir ise bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü bulunur. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek ekibine bir istekte bulunun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya tüm sorun giderme işlemi gerekmiyorsa, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek telefon numaralarının tam listesi veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bunun nedeni bu düzeltme, seçtiğiniz dil için kullanılamaz.Bu düzeltmenin ingilizce sürümü, dosya özniteliklerini olmalıdır (veya üstü), aşağıdaki tabloda listelenmiştir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time Version  Size   File name   
  -------------------------------------------------------
  07-Nov-2002  16:20 n/a    2,962  Readme.txt
  07-Nov-2002  16:05 n/a  3,667,096  WINWORD.msp
  07-Nov-2002  16:41 n/a  4,684,436  WINWORD_Admin.msp 	
Düzeltme yüklendikten sonra bu düzeltmenin ingilizce sürümünde aşağıdaki dosya özniteliklerine sahip olacaktır:
  Date      Time Version     Size    File name   
  -----------------------------------------------------------
  01-Nov-2002  13:15 9.0.0.7031   8,826,932 Winword.exe 
				

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 324303 - Last Review: 24 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Word 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbautohotfix kbqfe kbhotfixserver kberrmsg kbbug kbfix kboffice2000presp3fix kboffice2000sp3fix KB324303 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:324303

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com