Při velkém zatížení někdy dochází k chybě ověřování formulářů a stavu zobrazení (Tento článek může obsahovat odkazy na anglický obsah (dosud nepřeložený).)

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 324488 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Mohou nastat následující potíže:
 • V prohlížeči zobrazí následující chybová zpráva:
  Stav zobrazení je neplatný pro tuto stránku a může být poškozen.
 • Pokud uživatel používá ověřování formulářů, uživatel přesměrována do přihlašovací stránky po byl uživatel ověřen dříve. Pokud uživatel požaduje stránku znovu, požadavek úspěšný a uživatel není přesměrována na přihlašovací stránku.

  Poznámka: Tento problém nenastane často (několikrát pro každý million požadavky).
Poznámka: Tento problém lze zobrazit několika různými způsoby. Tyto příznaky jsou nejběžnější příklady.

Příčina

MAC (zpráva Authentication Code) slouží k určení, zda zpráva je odeslána přes kanál není zabezpečená byl zfalšován, za předpokladu, že odesílatel a příjemce sdílet tajný klíč.

Odesílatel vypočítá MAC původní data a odešle obě jako jednu zprávu. Přepočte MAC na přijaté zprávy příjemce a ověří vypočítaný MAC odpovídá přenášených Mac. Jakákoli změna dat nebo ke MAC výsledkem neshodu protože znalostní tajný klíč je nutné změnit zprávu a reprodukovat správné Mac. Proto pokud odpovídají kódy je zpráva ověřena.

Problém je adresováno s Tato oprava je spor mezi výpočtu MAC a kolekcí uvolnění paměti, která způsobí neplatný MAC má vyrobit. Protože spor problém dochází častěji v počítačích s více procesory, protože je častější souběžnosti mezi kódem provedených vypočítat MAC a kolekcí uvolnění paměti.

Pokud dochází k potížím s stav zobrazení hodnotu direktivu stránky EnableViewStateMacfalse v testování a naleznete, pokud chcete-li zjistit, zda dochází k tomuto konkrétnímu problému je snížena frekvence problém.

Poznámka: pouze hodnotu direktivu stránky EnableViewStateMacfalse v testování, protože to snižuje zabezpečení.

Řešení

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není použití tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci Microsoft .NET Framework service pack, která obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby technické podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu získat. Úplný seznam telefonních čísel podpory pro produkty společnosti Microsoft a informace o cenách podpory naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: ve zvláštních případech mohou být poplatky, které jsou třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory stornovány, jestliže Microsoft pracovník Určuje, že konkrétní aktualizace vyřeší váš problém. Další dotazy a žádosti o podporu, které se netýkají konkrétní aktualizace, podléhají běžným sazbám za poskytnutí podpory.

Anglická verze této opravy má následující atributy souborů (nebo novější). Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time Version    Size    File Name
  --------------------------------------------------------
  19-Jun-2002 15:42 1.0.3705.290 1,953,792 Mscorlib.dll
  18-Jun-2002 00:58 1.0.3705.290 2,265,088 Mscorsvr.dll
  18-Jun-2002 00:59 1.0.3705.290 2,265,088 Mscorwks.dll
				

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Pokud vaše zkušenosti tento problém mnohem častěji než několikrát v miliónů požadavky, může mít více problémů nebo máte zcela jiný problém (například klíč počítače není synched nahoru mezi různými servery Pokud používáte webové serverové farmy).

Vlastnosti

ID článku: 324488 - Poslední aktualizace: 11. října 2005 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft .NET Framework 1.1
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbnetframe100presp3fix kbqfe KB324488 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:324488

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com