Performans İzleme Sayaçları AppleTalk Hizmeti için Veri Önbelleğinin Hizalanmadığını Gösteriyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 324712 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Etkinleştirdikten sonra AppleTalk hizmeti için performans izleme'i sayaçlarını, olay günlüğüne aşağıdaki iletiyi alabilirsiniz:
Eventıd: 1016
Kaynak: Perflib
Türü: uyarı
Açıklama: "C:\WINNT\system32\atkctrs.dll" kitaplığında "AppleTalk" hizmeti için oluşturulan veri arabelleği bir 8 bayt sınırında hizalanır. Bu durum, performans veri arabelleğini okumaya çalışan uygulamalar için sorunlara neden olabilir. Sorun düzeltildi veya bu kitaplığın yeni sürümünü almak için bu kitaplığı veya hizmetin üreticisine başvurun.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Windows 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
260910En son Windows 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Windows 2000 Service Pack 4'te giderilmiştir.

Daha fazla bilgi

Bu sorun yalnızca en iyi duruma getirme kitaplığı ile çıkıştır. Hiçbir işlev kaybı neden. Güncelleştirilmiş bir kitaplık yayımlanıncaya kadar iletinin aşağıdaki Bilgi Bankası makalesinde açıklandığı gibi veri arabellek hizalama sınama devre dışı bırakmak için "Configuration Flags" kayıt defteri değerini ayarlayarak bastırılması.

Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
249138BILGI: performans izleyicisi uzantıları devre dışı bırakılıyor denetlemek.
Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 324712 - Last Review: 4 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 3.1
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Windows 2000 Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Server SP2
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP1
  • Microsoft Windows 2000 Advanced Server SP2
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbwin2ksp4fix kbbug kberrmsg kbmacservice kbnetwork kbnofix KB324712 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:324712

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com