Připojení zůstává PRB: Příprava pro AS / 400 Systems s adaptér Gigabit

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 324717 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Aktuálně, IBM má dva adaptéry podporované gigabitové schopné pro AS / 400 systémy. Žádný z adaptéru však podporuje protokol Systems Network Architecture (SNA) Gigabitové rychlosti. Jeden adaptér podporuje SNA rychlostí 10/100 a jiných adaptér podporuje pouze gigabitové.

Protože tyto AS / 400 síťové adaptéry nepodporují při pokusu o připojení z počítače se systémem SNA Server SNA přenosy nebo Host Integration Server připojení zůstane ve stavu čekající na vyřízení. Nakonec připojení hlásí následující události v protokolu událostí aplikace:
Zdroj události 230-: SnaServer
Vzdálené stanice neodpovídá otestovat příkazy

Další informace

Podle následující 1Gb Ethernet Adapter Frequently Asked Question IBM webu:
Karta Gigabit Ethernet Adapter (funkce 2743) je jeden gigabajt za druhý adaptér vstupu a výstupu (IOA), který podporuje pouze TCP/IP a plně duplexní režim. Kanály příjem a odesílání mohou přenášet data rychlostí přibližně jeden GB/S. IOA podporuje standardy verze 2 Ethernet a IEEE 802.3. Podporuje také velikosti rámce, které zahrnují bajtů 1496: 8996. Tato karta se připojí k 2842 IOP PCI nebo PCI IOP 2843.
Společnost Microsoft se vám snaží usnadnit získání technické podpory poskytnutím informací o kontaktech na jiné výrobce. Kontaktní informace se mohou změnit bez předchozího upozornění. Společnost Microsoft neručí za správnost těchto informací o kontaktech.

Produkty jiných výrobců popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (implicitně předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu a spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 324717 - Poslední aktualizace: 9. února 2014 - Revize: 2.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft SNA Server 4.0
  • Microsoft Host Integration Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB324717 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:324717

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com