SORUN: Bağlantı kalmasını bekliyor için AS / 400 sistemler Gigabit Bağdaştırıcısı

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 324717 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Şimdilik, IBM AS için desteklenen iki özelliği gigabit bağdaştırıcısı olan AS / 400 sistemlerinde. Ancak, her iki bağdaştırıcı, gigabit hızında sistem Ağ Mimarisi (SNA) iletişim kuralını destekler. Bir bağdaştırıcıyı, 10/100 hızlarda SNA destekler ve diğer bir bağdaştırıcıyı yalnızca gigabit destekler.

Çünkü bu AS / 400 ağ bağdaştırıcıları, SNA Server çalıştıran bir bilgisayardan bağlanmaya çalıştığınızda SNA trafiği desteklemez ya da Host ıntegration Server, bağlantıyı bekleme durumunda kalır. Sonunda, bağlantıyı, uygulama olay günlüğüne aşağıdaki olay raporları:
230 - Olay kaynağı: SnaServer
Uzaktaki istasyonun komutları sınamak için yanıt vermiyor

Daha fazla bilgi

Aşağıdakilere göre 1Gb Ethernet Adapter Frequently Asked Question IBM Web sitesi:
Gigabit Ethernet bağdaştırıcı kartı (2743 özelliği), yalnızca TCP/IP ve tam çift yönlü modu destekleyen bir ikinci giriş/çıkış Bağdaştırıcısı (IOA) başına tek bir gigabit ' dir. Gönderen ve alıcı kanalları, yaklaşık bir Gbps veri aktarabilirsiniz. IOA IEEE 802.3 ve Ethernet sürüm 2 standartlarını destekler. Ayrıca, 1496 için 8996 bayt içeren çerçeve boyutlarını da destekler. Bu kart, PCI IOP veya 2843 PCI IOP için 2842 ekler.
Microsoft, teknik destek bulmanıza yardımcı olmak üzere üçüncü taraf iletişim bilgilerini sağlamaktadır. Bu bilgiler haber verilmeden değişebilir. Microsoft bu üçüncü taraf iletişim bilgilerinin doğruluğunu garanti etmez.

Bu makalede açıklanan üçüncü taraf ürünleri Microsoft'tan bağımsız şirketler tarafından üretilmektedir. Microsoft bu ürünlerin performans veya güvenilirliğiyle ilgili hiçbir garanti vermemektedir.

Özellikler

Makale numarası: 324717 - Last Review: 5 Şubat 2014 Çarşamba - Gözden geçirme: 2.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft SNA Server 4.0
  • Microsoft Host Integration Server 2000 Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbinfo KB324717 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:324717

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com