PRB: Relace dojde ke ztrátě dat při použití režimu stavu relace v InProc technologie ASP.NET

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 324772 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Zdá se být data relace pro aplikace technologie ASP.NET ztracené náhodně intervaly pro režim stavu relace InProc.

Příčina

Pokud dojde ke ztrátě dat stavu relace domény aplikace nebo Proces aspnet_wp.exe (nebo procesu W3wp.exe pro aplikace spuštěné v Internetová informační služba [IIS] 6.0) dojde k jeho recyklaci. Obecně po restartování domény aplikace založené na několika faktorech:
  • Různé atributy (například memoryLimit atribut) mít určité nastavení <processModel> v části konfigurační soubor.</processModel>
  • Global.asax nebo Web.config soubor byl upravit.
  • Byl adresáře Bin webové aplikace upravit.
  • Software pro vyhledávání virů změněny některé .config soubory.Další informace Klepněte na číslo článku níže zobrazení článku v Microsoft Knowledge Základní:
    316148 PRB: Proměnné relace jsou ztraceny nepravidelně v aplikacích technologie ASP.NET
Režim relace InProc označuje, že stav relace je uložen místně. To znamená, že relace InProc režim stavu je ve skutečnosti uložena jako život objekty třídy AppDomain webové aplikace. To je důvod, proč relace stát je ztracena Aspnet_wp.exe (nebo W3wp.exe pro aplikace spuštěné v Internetová informační služba [IIS] 6.0) nebo restartování domény aplikace.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, můžete použít StateServer nebo Režim stavu relace SqlServer. Technologie ASP.NET poskytuje tyto další postupy pro ukládání dat stavu relace. V StateServer nebo SqlServer režimu vaše stav relace není uložena v AppDomain webové aplikace.

Poznámka: Je důležité porozumět chování a problémy, jsou při rozhodování, který způsob je spojen s každý režim stavu relace je vhodná pro vaše požadavky. Další informace naleznete v tématu "Odkazy" části tohoto článku.

Prohlášení

To chování je záměrné.

Odkazy

Další informace o správě stavu relace ASP.NET a dalších příbuzných témat, navštivte následující Web společnosti Microsoft:
Stav relace
http://msdn2.microsoft.com/en-us/library/87069683 (vs.71) .aspx? frame = true
Další informace klepněte na následující číslo článku zobrazení článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
307598 INFO: Technologie ASP.NET State Management Overview

Vlastnosti

ID článku: 324772 - Poslední aktualizace: 28. června 2013 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft ASP.NET 1.1
  • Microsoft ASP.NET 1.0
Klíčová slova: 
kbprb kbstate kbmt KB324772 KbMtcs
Strojově přeložený článek
DŮLEŽITÉ: Tento článek je přeložen pomocí softwaru na strojový překlad Microsoft. Nepřesný či chybný překlad lze opravit prostřednictvím technologie Community Translation Framework (CTF). Microsoft nabízí strojově přeložené, komunitou dodatečně upravované články, a články přeložené lidmi s cílem zajistit přístup ke všem článkům v naší znalostní bázi ve více jazycích. Strojově přeložené a dodatečně upravované články mohou obsahovat chyby ve slovníku, syntaxi a gramatice. Společnost Microsoft není odpovědná za jakékoliv nepřesnosti, chyby nebo škody způsobené nesprávným překladem obsahu nebo jeho použitím našimi zákazníky. Více o CTF naleznete na http://support.microsoft.com/gp/machine-translation-corrections/cs.
Projděte si také anglickou verzi článku: 324772

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com