Destek Web Yayını: Microsoft COM + ve Microsoft .NET Framework

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 324813 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Oturum özetiBu Web yayınında, COM + hizmetlerine bir giriş sağlar. Sizi, oluşturmak ve bir COM + bileşeni yönetilen dünyada dağıtmak için kullanabileceğiniz adımlar tartışılacaktır. Buna ek olarak, size çeşitli öznitelikleri ServicedComponent sınıfı ve EnterpriseServices tarafından gösterilen hizmetleri hakkında konuşun ad, nesne havuzu oluşturma işlemleri, olayları ve güvenlik gibi. Exposing COM + bileşenleri yoluyla uzak bir COM + açıklamanızı ele alınmaktadır Web hizmeti olarak bileşen. Biz, COM + uygulama proxy'lerini ve sunucuların dağıtımı gözden. Biz de yönetilen kitaplıkların kullanarak COM + uygulamaları tasarlarken kullanmak için en iyi uygulamaları dikkate alacaktır. Ve son olarak, biz sorunlarını giderme hakkında konuşun.

Bu, 22 Mart 2002 olarak kaydedildiyse ve Srini Ganapathy tarafından sunulan bir Level 200 oturumdur. Srini, yaklaşık üç yıl için profesyonel geliştirici destek geliştirmek, dağıtmak ve çözümleri, COM, MTS ve COM + hata ayıklama müşterilere yardım olaylarıyla yapıldı. PSS katılma önce Marc geliştirilen ve Microsoft teknolojilerini kullanarak kuruluş çapında uygulamalar'ı sınamıştır. C++ MFC, COM, Visual Basic ve veritabanları için kodlama ile deneyimi Srini var. Kullanıcının bir <a0>ana</a0> Halk ölçüde istatistiklere var.

Sunuyu görüntülemeBu resmi kapatBu resmi aç
View this Support
		  WebCast
Görüntülemek için bağlantıyı tıklatın: Bu destek Web yayınını görüntülemek için(Uzunluk: 1 saat 23 dakika)

Bu Windows Media Akış arşivi 28.8 Kbps veya daha hızlı bir ınternet bağlantısı gerektirir ve 800 X 600 en düşük ekran çözünürlüğü ile en iyi şekilde görüntülenir.

EK KAYNAKLARBu resmi kapatBu resmi aç
Download the
		  presentation
Download presentationwc032202. Bu 263-KB Microsoft PowerPoint (.ppt), dosya.
PowerPoint Viewer (1,911 KB), PowerPoint yüklü ve slaytları bir kopyasını istiyorsanız kullanın.

Bu resmi kapatBu resmi aç
Read the
		  transcript
Read the transcript from this Support WebCast

Bu resmi kapatBu resmi aç
Tell a
		  friend
Tell a friend about this Support WebCast

Provide Feedback on this Broadcast

Support WebCasts Home

Özellikler

Makale numarası: 324813 - Last Review: 24 Ocak 2014 Cuma - Gözden geçirme: 3.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft .NET Framework 1.0
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbdownload kbinfo KB324813 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:324813

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com