NASıL YAPıLıR: Bilgisayarınızda MSDE 2000 Solution paket ve Dağıtım Sihirbazı ile Dağıt

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 325016 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Özet

Bu makalede, Microsoft SQL Server 2000 Desktop Engine (MSDE 2000), paket ve Dağıtım Sihirbazı (PDW) kullanarak bir Microsoft Visual Basic çözüm daà ° ã½tma hakkýnda olarak genel yönergeler sağlamaktadır.

PDW ile MSDE 2000 dağıtımı

MSDE 2000'i kullanan Visual Basic çözümünüz'başarıyla dağıtmak için <a0></a0>, Visual Basic özel çözümler ile gerekli olan tüm MSDE 2000 bileşenlerini dağıtma emin olmanız gerekir. (Access çalışma zamanı sürümü dağıtma işlemi için benzer budur.) MSDE 2000 <a1>Dağıtım</a1> (yeniden, dağıtım) işlemini el ile veya otomatik olarak aşağıdaki gibi gerçekleştirebilirsiniz:

MSDE 2000'in el ile yeniden dağıtım

Standart bir kurulum paketi, gerekli tüm MSDE 2000 dosyaları ile birlikte Visual Basic çözümünüz hedef bilgisayarlarınıza yeniden dağıtmak için PDW'YI kullanarak oluşturabilirsiniz. Daha sonra bu redistributed MSDE 2000 dosyaları el ile MSDE 2000, hedef bilgisayarlarınıza kurmak için kullanabilirsiniz.

<a1>Kur</a1> MSDE 2000 nasıl hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
231923Nasıl YAPıLıR: Microsoft Data Engine (MSDE 2000) paket ve Dağıtım Sihirbazı (PDW) ile Dağıt

MSDE 2000'in otomatik olarak yeniden dağıtım

Hedef bilgisayarlarınıza MSDE 2000 çözümleri otomatik dağıtımına izin veren bir özel yükleme programını kullanarak MSDE 2000 yeniden dağıtım işleminizin otomatikleştirebilirsiniz.

MSDE 2000 yeniden dağıtım işleminizin otomatikleştirme hakkında daha fazla bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
234626Örnek: Setup1.exe tam paket ve Dağıtım Sihirbazı (PDW) ile MSDE 2000 Kur'u otomatikleştirme

Önemli konuları

MSDE 2000 Visual Basic çözümünüz PDW ile dağıtırken, dağıtım işlemi tamamlandığında, özel MSDE 2000 veritabanınızın ekleyebilir emin olmanız gerekir. Bu özel veritabanı uygulamanızla kullanmanıza olanak verir. Bunu uygulamazsanız, Visual Basic uygulamanız ile bir bağlantı hatası üretir.

Hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını 'Özel veritabanı kullanarak MSDE 2000'le ','ı tıklatın:
231923Nasıl YAPıLıR: Microsoft Data Engine (MSDE 2000) paket ve Dağıtım Sihirbazı (PDW) ile Dağıt
Unicode dize sabitleri (ve MSDE 2000) Microsoft SQL Server ile çalışırken, önce tüm Unicode dizelerinin büyük harfle "N" koymak gerekir.

Büyük harf hakkında ek bilgi için 'N' tüm Unicode dizesi önce Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
239530BILGI: SQL Server'da bir Unicode dize sabitleri N önek gerektir


Referanslar

Araç Seti Kur hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
189738Nasıl YAPıLıR:, Setup1.vbp tasarım ortamını çalıştırmak

Özellikler

Makale numarası: 325016 - Last Review: 24 Şubat 2014 Pazartesi - Gözden geçirme: 3.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Visual Studio 6.0 Enterprise Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbdatabase kbdeployment kbhowtomaster KB325016 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:325016

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com