WP: Migrace DAO/ODBCDirect ADO použití MSDE

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 325020 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Souhrn

Tento článek odkazuje dokument white paper "Migrace z DAO a ODBCDirect k ADO".

Další informace

Tento dokument white paper poskytuje cestu přenesení uživatelů, kteří chtějí používat ADO namísto objekty DAO (Data Access OBJECTS) a ODBCDirect přístup SQL Server nebo Microsoft Data Engine (MSDE). Dokument white paper stručně popisuje součásti ADO a DAO a ODBCDirect součásti a porovná modely objekt těchto dvou technologií. Mapuje metod a vlastností DAO a ODBCDirect metod ADO a poskytuje průvodce pro Kontrola kód aplikace používá technologii DAO a ODBCDirect upgradovat ADO technologie připojit k databázi stroje SQL Server a MSDE.

Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Picture of Download Icon
Download the "Migrating from DAO and ODBCDirect to ADO" white paper now
Datum vydání: 26. srpna 2002

Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Vlastnosti

ID článku: 325020 - Poslední aktualizace: 9. srpna 2004 - Revize: 2.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft ActiveX Data Objects 2.7
  • Microsoft Data Engine 1.0
Klíčová slova: 
kbmt kbdownload kbinfo KB325020 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:325020
Právní omezení pro obsah znalostní báze týkající se produktů, jejichž podpora byla ukončena
Tento článek byl napsán o produktech, pro které společnost Microsoft již neposkytuje nadále podporu. Článek je tedy nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com