WP: DAO/MSDE kullanarak ADO ODBCDirect yükseltme

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 325020 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Özet

Bu makale için "Yükseltme dan DAO ODBCDirect için ADO ve" adlı teknik incelemeye yönlendirir.

Daha fazla bilgi

Bu ayrıntılı raporda, veri erişim nesneleri (DAO) ve ODBCDirect yerine SQL Server veya Microsoft Data Engine (MSDE) erişmek için ADO kullanmak isteyen kullanıcılar için bir geçiş yolu sağlar. Teknik incelemeyi kısaca ADO bileşenleri ve DAO ve ODBCDirect Bileşenleri'ni açıklar ve bu iki teknolojinin nesne modellerini karşılaştırır. ADO yöntemleri için DAO ODBCDirect özellikleri ve yöntemleri eşleştirir ve ADO yükseltmek için DAO ve ODBCDirect teknolojisi kullanan bir uygulama kodu düzeltmek için bir kılavuz sağlar teknolojisi, SQL Server ve MSDE veritabanı altyapısına bağlanma.

Aşağıdaki dosya Microsoft Yükleme Merkezi'nden yüklenebilir:
Bu resmi kapatBu resmi aç
Picture of Download Icon
Download the "Migrating from DAO and ODBCDirect to ADO" white paper now
Yayım Tarihi: 26 Ağustos 2002

Microsoft destek dosyalarını karşıdan yükleme konusunda ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
119591Microsoft Destek Dosyaları Çevrimiçi Hizmetler'den Nasıl Alınır
Microsoft bu dosyada virüs taraması yapmıştır. Microsoft, dosyanın kullanıma sunulduğu tarihteki en güncel virüs tarama yazılımını kullanmıştır. Dosya, üzerinde herhangi bir yetkisiz değişiklik yapılmasını engellemeye yardım eden geliştirilmiş güvenliğe sahip sunucularda depolanır.

Özellikler

Makale numarası: 325020 - Last Review: 9 Ağustos 2004 Pazartesi - Gözden geçirme: 2.2
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft ActiveX Data Objects 2.7
  • Microsoft Data Engine 1.0
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbdownload kbinfo KB325020 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:325020
Kullanım Dışı Bilgi Bankası İçeriği Yasal Uyarı
Bu makale, Microsoft'un artık destek sağlamadığı ürünler ile ilgili olarak yazılmıştır. Bu nedenle, bu makale "olduğu gibi" sağlanmıştır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com