Występuje błąd "Stop 0x0000007B (INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE). kod błędu", po użyciu Riprep mikroukładu ALI

Tłumaczenia artykułów Tłumaczenia artykułów
Numer ID artykułu: 325041 - Zobacz jakich produktów dotyczą zawarte w tym artykule porady.
Rozwiń wszystko | Zwiń wszystko

Symptomy

Jeśli używasz narzędzia Riprep wdrażania obrazów z Instalacja usług zdalnej na komputerach z mikroukładem ALI IDE, może zostać wyświetlony komunikat o błędzie "Stop 0x7B (INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE)" po komputer zostanie ponownie uruchomiony po raz pierwszy ustawiasz.

Przyczyna

Ten problem występuje, ponieważ jest następujący klucz rejestru nie są poprawnie kopiowane na komputer, który konfigurujesz:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\aliide

Rozwiązanie

Aby rozwiązać ten problem, należy uzyskać najnowszy usługi Service Pack dla systemu Windows XP. Aby uzyskać dodatkowe informacje kliknij następujący artykuł: numer w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
322389 How to Obtain the Latest Windows XP Service Pack

Informacje o poprawce

Obsługiwana poprawka jest dostępna w firmie Microsoft. Jednak ta poprawka jest przeznaczona do usunięcia tylko problemu opisanego w tym artykule. Tylko w systemach, w których występuje ten problem, należy zastosować tę poprawkę. Ta poprawka może być dodatkowo testowana. Jeżeli dany system nie jest poważnie narażony na ten problem, firma Microsoft zaleca poczekanie na następną aktualizację oprogramowania zawierającą tę poprawkę.

Jeśli poprawka jest dostępna do pobrania, istnieje sekcja "Poprawka dostępna do pobrania" na początku tego artykułu z bazy wiedzy Knowledge Base. Jeśli nie ma w tej sekcji, należy skontaktować się z działem pomocy technicznej firmy Microsoft w celu uzyskania poprawki.

Uwaga Wystąpienia dodatkowych błędów lub konieczności rozwiązania problemu, należy utworzyć osobne zlecenie usługi. Zwykle z pomocy technicznej będą pobierane dodatkowych pytań i problemów, które nie kwalifikują się do tej poprawki. Aby uzyskać pełną listę numerów telefonów z działem pomocy technicznej firmy Microsoft lub utworzyć osobne zlecenie usługi odwiedź następującą witrynę firmy Microsoft w sieci Web:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Uwaga "Poprawka dostępna do pobrania" zawiera listę języków, dla których poprawka jest dostępna. Jeśli język nie jest widoczny, jest to, ponieważ poprawka nie jest dostępna dla danego języka.

Informacje o pliku

Wersja anglojęzyczna tej poprawki ma plik atrybuty (lub nowsze) wymienione w poniższej tabeli. Daty i godziny odpowiadające tym plikom są wyświetlane w uniwersalnym czasem koordynowanym (UTC). Gdy użytkownik wyświetlanie informacji o pliku, jest ona konwertowana na czas lokalny. Aby znaleźć Różnica między czasem UTC i czasem lokalnym, użyj Strefa czasowa Karta narzędzia Data i godzina w Panelu sterowania.
  Date     Time  Size   File name
  -----------------------------------------
  01-Jul-2002 07:48 262,144 Setupreg.hiv
				


Aby ręcznie zainstalować tę poprawkę wersja pliku Setupreg.hiv, który aktualnie jest w całości zastąpić przed udostępnieniem dodatku SP1 systemu Windows XP płaskiego obrazów na serwerze RIS.

Stan

Microsoft potwierdziła, że jest to problem w produktach firmy Microsoft, które są wymienione na początku tego artykułu. Ten problem został po raz pierwszy rozwiązany w systemie Windows XP Z Service Pack 1.

Właściwości

Numer ID artykułu: 325041 - Ostatnia weryfikacja: 23 lutego 2012 - Weryfikacja: 1.0
Informacje zawarte w tym artykule dotyczą:
 • Microsoft Windows XP Professional
Słowa kluczowe: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbsetup kbwinxpsp1fix kbmt KB325041 KbMtpl
Przetłumaczone maszynowo
WAŻNE: Ten artykuł nie został przetłumaczony przez człowieka, tylko przez oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego firmy Microsoft. Firma Microsoft oferuje zarówno artykuły tłumaczone przez ludzi, jak i artykuły tłumaczone maszynowo, dzięki czemu każdy użytkownik może uzyskać dostęp do całej zawartości bazy wiedzy Knowledge Base we własnym języku. Prosimy jednak pamiętać, że artykuły przetłumaczone maszynowo nie zawsze są doskonałe. Mogą zawierać błędy słownictwa, składni i gramatyki, przypominające błędy robione przez osoby, dla których język użytkownika nie jest językiem ojczystym. Firma Microsoft nie odpowiada za wszelkie nieścisłości, błędy lub szkody spowodowane nieprawidłowym tłumaczeniem zawartości oraz za wykorzystanie tej zawartości przez klientów. Oprogramowanie do tłumaczenia maszynowego jest często aktualizowane przez firmę Microsoft.
Anglojęzyczna wersja tego artykułu to:325041

Przekaż opinię

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com