RIPrep ALI yonga kümeli kullandıktan sonra bir "Dur 0x0000007B (INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE) hata kodu" hatası oluşuyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 325041 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Görüntüleri dağıtmak için RIPrep aracını kullanıyorsanız Uzaktan Yükleme Hizmetleri (RIS) ALI IDE yonga kümesi kullanan bilgisayarlar için sonra "DUR 0x7B (INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE)" hata iletisini alabilirsiniz ayarlamakta olduğunuz bilgisayar ilk kez yeniden başlatılır.

Neden

Bu sorun aşağıdaki kayıt defteri anahtarının oluşur ayarlamakta olduğunuz bilgisayara doğru kopyalanır:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\aliide

Çözüm

Bu sorunu gidermek için en son hizmet elde edilir. Windows xp paketi. Ek bilgi için aşağıdaki makaleyi tıklatın. Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere numarası:
322389 En son Windows xp hizmet paketi nasıl elde edilir

Düzeltme bilgileri

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir. Ancak bu düzeltmenin yalnızca bu makalede açıklanan sorunu gidermesi amaçlanmıştır. Bu düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltme, ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilemiyorsa, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki yazılım güncelleştirmesini beklemeniz önerilir.

Karşıdan yüklenebilir bir düzeltme varsa, bu Bilgi Bankası makalesinin başında "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" bölümü. Bu bölüm görünmüyorsa, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Müşteri Hizmetleri ve Destek'e başvurun.

Not Ek sorunlar oluşursa veya sorun giderme gerekirse, ayrı bir hizmet isteği oluşturmanız gerekebilir. Ek destek sorularına ve bu düzeltme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır. Tam listesini Microsoft Müşteri Hizmetleri ve destek telefon numaraları veya ayrı bir hizmet isteği oluşturmak için aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not "Düzeltme karşıdan yüklenebilir" formunda, düzeltmenin kullanılabilir olduğu diller görüntülenir. Kendi dilinizi görmüyorsanız, bu dil için bir düzeltme değil çünkü.

Dosya bilgileri

Bu düzeltmenin İngilizce sürümü dosya vardır. öznitelikleri (veya üstü) aşağıdaki tabloda listelenen. Tarih ve Bu dosyalar için bir kez, Eşgüdümlü Evrensel Saat (utc) listelenir. Zaman, dosya bilgilerini, yerel saate dönüştürülür. Bulmak için utc ve yerel saat kullanmak arasındaki fark Saat dilimi Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında sekmesi.
  Date     Time  Size   File name
  -----------------------------------------
  01-Jul-2002 07:48 262,144 Setupreg.hiv
				


Bu düzeltmeyi el ile yüklemek için şu anda tüm Setupreg.hiv dosyasının sürümü Değiştir RIS sunucusunda görüntü SP1 öncesi Windows xp düz.

Durum

Microsoft listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır Bu makalenin başında. Bu sorun ilk olarak Windows xp Service giderilmiştir Service pack 1.

Özellikler

Makale numarası: 325041 - Last Review: 23 Şubat 2012 Perşembe - Gözden geçirme: 1.0
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Windows XP Professional Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbautohotfix kbhotfixserver kbqfe kbbug kbfix kbsetup kbwinxpsp1fix kbmt KB325041 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:325041

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com