Nelze nainstalovat klienta CISCO VPN v systému Windows XP

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 325072 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Nelze nainstalovat aplikaci Klient virtuální privátní sítě (VPN) Cisco v počítači se systémem Windows XP.

Příčina

Tomuto problému může dojít, protože Cisco VPN klienti verze 3.1 a 3.5 nejsou zcela kompatibilní se systémem Windows XP. Všimněte si, že je možné získat aktualizovaný soubor INF, díky které je možné správně nainstalovat Cisco VPN client verze 3.5.

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro systém Windows XP. Další informace, klepněte na následující číslo článku v následujícím článku Znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
322389 Jak získat nejnovější aktualizaci Windows XP Service Pack

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku. Tento problém byl poprvé opraven v aktualizaci Windows XP Service Pack 1.

Další informace

Produkty třetích stran popisované v tomto článku vyrábějí společnosti, které jsou nezávislé na společnosti Microsoft. Společnost Microsoft neposkytuje žádnou záruku (předpokládanou ani jinou) týkající se výkonu nebo spolehlivosti těchto produktů.

Vlastnosti

ID článku: 325072 - Poslední aktualizace: 19. května 2011 - Revize: 3.0
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
Klíčová slova: 
kb3rdparty kbappcompatibility kbbug kbWinXPsp1fix kbmt KB325072 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:325072

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com