Narušení přístupu dochází při přístupu k aplikaci Internet Explorer 5.5 skrýt

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 325205 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Příznaky

Při pokusu o skrytí přístupu k aplikaci Microsoft Internet Explorer 5.5 nebo Internet Explorer 5.5 Service Pack 1 (SP1) po instalaci aktualizace Service Pack 3 (SP3) pro systém Windows 2000 dojde k porušení přístupu (AV). Může se zobrazit chybová zpráva podobná následující zprávě:
Explorer.exe generoval chyby a bude systémem Windows uzavřen.
Je nutné program restartovat.

Probíhá vytváření protokolu chyb.

Příčina

K tomuto chování dochází, protože aktualizace SP3 pro systém Windows 2000 neaktualizuje správně Internet Explorer 5.5 nebo Internet Explorer 5.5 SP1 následující soubor: Mshtml.dll.

Řešení

Tento problém vyřešit upgrade Internet Explorer 5.5 Service Pack 2 (SP2) nebo upgrade aplikace Internet Explorer 6.0 před instalací aktualizace SP3 pro systém Windows 2000.

Chcete-li získat nejnovější verzi aplikace Microsoft Internet Explorer, přejděte na následující web společnosti Microsoft:
http://www.microsoft.com/windows/ie/default.mspx

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Při instalaci aktualizace SP3 pro systém Windows 2000 můžete skrýt Internet Explorer, Outlook Express a přehrávač pomocí následujících metod.

Metoda 1: Pomocí tlačítka konfigurovat programy

Postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely a poklepejte na panel Přidat nebo odebrat programy.
 2. Klepněte na tlačítko nastavit přístup a výchozí programů.

  Poznámka: tlačítko se zobrazí v dialogovém okně Přidat nebo odebrat programy po instalaci aktualizace SP3 pro systém Windows 2000.
 3. Zrušte zaškrtnutí políčka Zobrazit tento program programů, které chcete skrýt. Například skrýt, Outlook Express, klepnutím zrušte zaškrtnutí políčka Zobrazit tento program v seznamu Vyberte výchozí e-mailový program.
 4. Klepněte na tlačítko OK.

Metoda 2: Odebrat přístup k součásti

Přístup k součásti odebrat, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz Nastavení, klepněte na položku Ovládací panely a poklepejte na panel Přidat nebo odebrat programy.
 2. Klepněte na tlačítko Přidat nebo odebrat součásti systému.
 3. V seznamu součásti zrušte zaškrtnutí políček programy, které chcete skrýt. Například chcete-li odebrat přístup k Internet Explorer, klepnutím zrušte zaškrtnutí políčka Internet Explorer.
 4. Klepněte na tlačítko Další a potom klepněte na tlačítko Dokončit.

Metoda 3: Použití bezobslužná instalace

Při instalaci "zahrnuté" SP3 soubory do umístění instalace systému Windows 2000, můžete určit možnosti instalace pro Internet Explorer, Outlook Express a přehrávač ze souboru bezobslužné instalace (Unattend.txt). Odebrat přístup k Internet Explorer, Outlook Express a přehrávač v souboru bezobslužné instalace přidejte sekci [Components] souboru, který obsahuje následující možnosti:
IEACCESS = OFF
OEACCESS = OFF
Položku WMPOCM = OFF

Vlastnosti

ID článku: 325205 - Poslední aktualizace: 11. února 2014 - Revize: 3.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Windows 2000 Professional Edition
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbprb KB325205 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:325205

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com