Oprava: Vstupní parametry k automatizaci OLE (sp_OA) uložené procedury zkrátit na 4 000 znaků

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 325492 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
BUG #: 356574 (SHILOH_BUGS)
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Je-li pokusíte předat řetězec, který je větší než 4 000 znaků, ale menší nebo rovno 8 000 znaků v délce sp_OASetProperty nebo sp_OAMethod automatizace OLE rozšířené uložené procedury, vstupní řetězec bez upozornění zkrácen 4 000 znaků předtím, než jsou předány na objekt a není vrácena žádná chyba.

Pokusíte-li vlastnost na řetězec, který je větší než 8 000 znaků pomocí sp_OASetProperty-li rozšířit automatizace OLE uložené procedury nebo se pokusíte předat vstupní parametr sp_OAMethod automatizace OLE rozšířené uložené procedury, která je delší než 8 000 znaků, zobrazí se následující chybová zpráva:
 hr     Source            Description
 ---------- ---------------------------- --------------------------
 0x8004275C ODSOLE Extended Procedure  Error in srv_paraminfo.
					

Řešení

Tento problém vyřešíte pomocí nejnovější aktualizace service pack pro Microsoft SQL Server 2000. Další informace získáte následujícím článku báze Microsoft Knowledge Base:
290211Soubor INF: Jak získat nejnovější aktualizaci Service Pack pro SQL Server 2000
Poznámka: následující oprava hotfix byla vytvořena před vydáním Microsoft SQL Server 2000 S aktualizací Service Pack 3.

Anglická verze této opravy atributy souborů (nebo novější), jsou uvedeny v následující tabulce. Data a časy těchto souborů jsou uvedeny v čase univerzální koordinovaný (čas UTC). Při zobrazení informací o souboru, bude převedena na na místní čas. Rozdíl mezi místním časem a UTC časem kartě časové pásmo v panelu Datum a čas v Ovládacích panelech.
  Date     Time  Version   Size      File name
  -------------------------------------------------------------

  27-Jun-2002  23:31  8.00.0649  62,024 bytes  Odsole70.dll   
				
Poznámka: z důvodu závislosti souborů nejnovější opravy hotfix nebo funkce, která obsahuje soubory mohou obsahovat další soubory.


Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.
Tento problém byl poprvé opraven v Microsoft SQL Server 2000 S aktualizací Service Pack 3.

Další informace

Poznámka: Tato oprava je určena k adresa pouze předávání dlouho vstupní parametry sp_OASetProperty a sp_OAMethod. Oprava sp_OASetProperty slouží k nastavení vlastnosti objektu na řetězec, který je delší než 8 000 znaků a můžete předat řetězec, který je delší než 8 000 znaků k sp_OAMethod jako vstupní parametr.

Oprava však neřeší načítání řetězce delší než 4 000 znaků, jako výstupní parametry prostřednictvím sp_OAGetProperty automatizace OLE rozšířit uložené nebo prostřednictvím sp_OAMethod automatizace OLE rozšířené uložené procedury. Scénáře, které nemusí fungovat, dokonce i se tato oprava a chybovou zprávu, která vrátí v případě, jsou uvedeny v následující tabulce.

Při pokusu o načtení řetězce vlastnost, která je delší než 8 000 znaků prostřednictvím sp_OAGetProperty se může zobrazit tato chybová zpráva nebo při pokusu o načtení OUTPUT parametr, který je delší než 8 000 znaků pomocí sp_OAMethod:
 hr     Source            Description
 ---------- ---------------------------- --------------------------

 0x8004275C ODSOLE Extended Procedure  Error in srv_paraminfo.
					
Při pokusu o načtení řetězce vlastnost, která je mezi 4001 znaky a 8 000 znaků (včetně) v délce až sp_OAGetProperty, nebo jako vrácenou hodnotu z sp_OAMethod můžete obdržet tuto chybovou zprávu:
 hr     Source            Description
 ---------- ---------------------------- --------------------------
 0x8004271A ODSOLE Extended Procedure  Error in srv_convert.
					
Při pokusu o načtení parametr OUTPUT nebo vrátit hodnotu, která je menší než 4001 znaky parametr Transact-SQL zadejte text pomocí sp_OAGetProperty nebo sp_OAMethod můžete obdržet tuto chybovou zprávu:
 hr     Source            Description
 ---------- ---------------------------- --------------------------
 0x8004271C ODSOLE Extended Procedure  Error in srv_paramset.
					
Při pokusu o načtení řetězec delší než 8 000 znaků jako hodnotu vrácenou z sp_OAMethod můžete obdržet tuto chybovou zprávu:
 hr     Source            Description
 ---------- ---------------------------- --------------------------
 0x8004271F ODSOLE Extended Procedure  The source data specified for this string or binary column or parameter is too long.
					

Vlastnosti

ID článku: 325492 - Poslední aktualizace: 27. září 2005 - Revize: 4.2
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft SQL Server 2000 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbsqlserv2000sp3fix kbbug kbfix kbsqlserv2000presp3fix KB325492 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:325492

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com