Oprava: Návrhář nevyvolá metody aktualizace okna Vlastnosti

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 325663 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Tento článek byl archivován. Je nabízen v takovém stavu, v jakém je, a nebude již nadále aktualizován.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Ovládací prvek Microsoft ActiveX může poskytnout zobrazení řetězce pro vlastnost prostřednictvím rozhraní IPerPropertyBrowsing. Okno Vlastnosti ukládá tyto hodnoty. Tyto hodnoty však nejsou aktualizovány v mezipaměti, při zobrazení řetězce dynamicky měnit. Sadu zobrazení řetězce je poskytován může záviset na jiné vlastnosti ovládacího prvku ActiveX.

Také při změně DISPID vlastnosti (nebo pokud je nastavena DISPID_UNKNOWN DISPID) a nemusí být aktualizován volání IPropertyNotifySink::OnChanged, hodnota vlastnosti v okně Vlastnosti ovládacího prvku ActiveX.

V okně Vlastnosti při změně vlastnosti název ovládacího prvku ActiveX v Návrháři model Windows Forms ovládací prvek ActiveX nevyvolá řízení IOleControl::OnAmbientPropertyChange(DISPID_AMBIENT_DISPLAYNAME).

Řešení

Společnost Microsoft má nyní k dispozici podporovanou opravu hotfix, která je určena pouze k odstranění problému popsaného v tomto článku. Použijte ji pouze v systémech, ve kterých dochází k tomuto konkrétnímu problému. Tato oprava hotfix může být dále testována. Proto pokud není použití tento problém, doporučujeme počkat na další aktualizaci service pack pro Visual Studio .NET, který obsahuje tuto opravu hotfix.

Potřebujete-li odstranit tento problém okamžitě, obraťte se na služby podpory společnosti Microsoft, kde můžete tuto opravu hotfix získat. Úplný seznam telefonních čísel služeb technické podpory společnosti Microsoft a informace o cenách technické podpory naleznete na tomto webu společnosti Microsoft:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Poznámka: Poplatky, které je třeba obvykle zaplatit za telefonní hovory, mohou být stornovány, jestliže pracovník technické podpory společnosti Microsoft zjistí, že oznámený problém lze vyřešit konkrétní aktualizací. Další dotazy a žádosti o odbornou pomoc, které se netýkají této zvláštní opravy, podléhají běžným sazbám za poskytnutí odborné pomoci.Anglická verze této opravy má následující atributy souborů (nebo novější). Data a časy jednotlivých souborů jsou uvedeny ve formátu UTC (Coordinated Universal Time). Pokud zobrazíte informace o souboru, bude převedena na místní čas. Rozdíl mezi místním ČASEM a najít, použijte kartu časové pásmo v ovládacím panelu Datum a čas.
  Date     Time  Version    Size    File name
  ---------------------------------------------------------------------
  17-Aug-2002 07:40 1.0.3705.308 1,175,552 System.data.dll
  17-Aug-2002 07:38 1.0.3705.308 1,986,560 System.windows.forms.dll
  16-Aug-2002 04:05          16,616 System.windows.forms.ldo
  16-Aug-2002 04:01 1.0.3705.308   57,344 System.windows.forms.tlb
Poznámka Tato oprava vyžaduje .NET Framework Service Pack 1 (SP1). Pokud musí mít tato oprava .NET Framework SP2, klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
328535INFORMACE: Balíček opravy hotfix System.data Post-Service Pack 2 .NET Framework a WinForms
Setkáte-li tento problém s návrhářem Visual C++ .NET, klepněte na článek číslo článku databáze Microsoft Knowledge Base:
322194Oprava: Návrháři Visual C++ nevyvolá IPerpropertyBrowsing::GetPredefinedStrings aktualizace okna Vlastnosti

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny v části Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt.

Vlastnosti

ID článku: 325663 - Poslední aktualizace: 5. února 2014 - Revize: 2.3
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Professional Edition
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Enterprise Architect
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Enterprise Developer
Klíčová slova: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbvs2002sp1sweep kbbug kbfix kbqfe KB325663 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:325663

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com