Düzeltme: Tasarımcısı Özellikler penceresini güncelleştirmek üzere ıperpropertybrowsing::GetPredefinedStrings öğesini çağırmıyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 325663 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Bir Microsoft ActiveX denetimi, bir özelliğin IPerPropertyBrowsing arabiriminden görüntüleme dizeleri sağlayabilir. Özellikler penceresi, bu değerler önbelleğe alır. Ancak, bu değerleri görüntüleme dizeleri dinamik olarak değiştirdiğinizde önbellekte güncelleştirilmez. Sağlanan görünen dizeleri kümesini özellikleri ActiveX denetiminin bağlı olabilir.

Ayrıca, özellik (veya DISPID DISPID_UNKNOWN için ayarlandığında), DISPID değiştirdiğinizde ve ActiveX denetimi çağrıları IPropertyNotifySink::OnChanged, Properties penceresinde bir özelliğin değerini güncelleştirilmedi.

Özellikler penceresinde ActiveX denetimi Windows Form tasarımcısında, bir ActiveX denetimi için <a2>Name</a2> özelliği değiştirdiğinizde IOleControl::OnAmbientPropertyChange(DISPID_AMBIENT_DISPLAYNAME) denetim çağırmaz.

Çözüm

Desteklenen bir düzeltme Microsoft'tan edinilebilir, ancak yalnızca bu makalede anlatılan sorunu düzeltmesi amaçlanmıştır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşan sistemlere uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, bu sorundan ciddi bir şekilde etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki Visual Studio. NET'in hizmet paketini beklemenizi öneririz.

Bu sorunu hemen çözmek için, düzeltmeyi edinmek üzere Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support
Not Özel durumlarda, Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için normalde uygulanan ücretler iptal edilebilir. Ek destek sorularına ve söz konusu güncelleştirme için geçerli olmayan sorunlara normal destek ücretleri uygulanır.Bu düzeltmenin İngilizce sürümü, aşağıdaki tabloda listelenen dosya özniteliklerine (veya daha yenisi) sahiptir. Bu dosyaların tarihleri ve saatleri Koordinatlı Evrensel Saat'e (UTC) göre listelenir. Dosya bilgilerini görüntülediğinizde yerel saate dönüştürülür. UTC ve yerel saat arasındaki farkı bulmak için <a0></a0>, Denetim Masası'ndaki Tarih ve Saat aracında saat dilimi sekmesini kullanın.
  Date     Time  Version    Size    File name
  ---------------------------------------------------------------------
  17-Aug-2002 07:40 1.0.3705.308 1,175,552 System.data.dll
  17-Aug-2002 07:38 1.0.3705.308 1,986,560 System.windows.forms.dll
  16-Aug-2002 04:05          16,616 System.windows.forms.ldo
  16-Aug-2002 04:01 1.0.3705.308   57,344 System.windows.forms.tlb
Not bu düzeltme, .NET Framework Service Pack 1 (SP1) gerektirir. Bu düzeltmenin .NET Framework SP2 yüklü olmalıdır, Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
328535BILGI: Service Pack 2 .NET Framework System.Data ve WinForms düzeltme paketi
Visual C++ .NET Tasarımcısı bu sorunla karşılaşırsanız, Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
322194Düzeltme: Visual C++ Designer, Özellikler penceresini güncelleştirmek üzere IPerpropertyBrowsing::GetPredefinedStrings çağırmaz

Durum

Microsoft, "Geçerli Olduğu Ürünler" bölümünde listelenen Microsoft ürünlerinde bu sorunun olduğunu onaylamıştır.

Özellikler

Makale numarası: 325663 - Last Review: 11 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 2.3
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Professional Edition
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Enterprise Architect
 • Microsoft Visual Studio .NET 2002 Enterprise Developer
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbhotfixserver kbqfe kbvs2002sp1sweep kbbug kbfix KB325663 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:325663

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com