Microsoft .NET Framework Yüklediğinizde COMREPL Hizmet Programı Yanıt Vermiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 326095 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Bu Sayfada

Belirtiler

COMREPL COM + kataloğunu, başka bir Windows 2000 Server Kaynak bilgisayarda .NET Framework ile birlikte bir Windows 2000 Server'dan çoğaltma kaydetmeye çalıştığında yanıt vermiyor.

Neden

Bu davranış, COMREPL hizmet programı hizmet programları kitaplığı .NET Uygulama yanlış vermek çalıştığında oluşur.

Hedef sunucuda Winnt\System32\Com\Replication klasörünüzde bulunan comrepl.log dosyasını görüntülediğinizde, .NET yardımcı programları yüklemeye çalıştığında bilgisayar yanıt vermiyor Bkz: uygulama.

Çözüm

Hizmet paketi bilgileri

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Windows 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
260910En son Windows 2000 hizmet paketi nasıl elde edilir

Düzeltme bilgileri

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Microsoft COM + paketi düzeltmeyi 23 edinin. Ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'de aşağıdaki makaleye bakın: Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
330081BILGI: Windows 2000 Service Pack 3 Sonrası COM + Toplu Düzeltme Paketi 23 kullanılabilirliği
Microsoft desteklenen bir düzeltme yayımlamıştır, ancak yalnızca bu makalede açıklanan sorunu gidermesi amaçlanmaktadır. Düzeltmeyi yalnızca bu sorunla karşılaşmış olan bilgisayarlara uygulayın. Bu düzeltmeye ek sınama uygulanabilir. Bu nedenle, sorundan ciddi olarak etkilenmiyorsanız, bu düzeltmeyi içeren bir sonraki Windows 2000 hizmet paketini beklemeniz önerilir.

Bu sorunun derhal çözülmesini sağlayacak düzeltmeyi edinmek için Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'ne başvurun. Microsoft Ürün Destek Hizmetleri'nin telefon numaralarının tam listesi ve destek ücretleriyle ilgili bilgi için, aşağıdaki Microsoft Web sitesini ziyaret edin:
http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;EN-US;CNTACTMS
Not: Microsoft Destek Uzmanı özel bir güncelleştirmenin sorununuzu çözümleyeceğini belirlerse, destek aramaları için çözümleyeceğini giderler özel durumlarda, iptal edilebilir. Söz konusu güncelleştirme ile ilgili olmayan ek destek soruları ve sorunlar için normal destek ücretleri geçerlidir.

Pratik Çözüm

Bu soruna geçici bir çözüm bulmak için <a0></a0>, kaynak bilgisayarda .NET Framework'Ü yüklemeden önce COMREPL çalıştırın.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Windows 2000 Service Pack 4'te giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 326095 - Last Review: 11 Şubat 2014 Salı - Gözden geçirme: 1.6
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft COM+ 1.0
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbwin2ksp4fix kbbug kbfix kbwin2000presp4fix KB326095 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:326095

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com