XADM: Bir depo ilkesinde tanımlanmış, bildirimleri gönderilmiyor

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 326105 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Bu makale arşivlenmiştir. "Olduğu gibi" sunulmaktadır ve bundan sonra güncelleştirilmeyecektir.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Posta kutusunu veya ortak bir depoyu bir sistem ilkesini uygularsanız, tanımlanan zamanlamaya göre ilkesinde tanımlanan bildirimleri gönderilmiyor. Örneğin, bir posta kutusu belirli bir boyuta eriştiğinde bir uyarı iletisi göndermek için tipik bir posta kutusu deposu ilke yapılandırırsanız, uyarı iletisi hiçbir zaman gönderilmez.

Neden

Bu sorun, quotaNotificationSchedule özniteliği ve saklama nesnesinde quotaNotificationStyle özniteliği Exchange Sistem Yöneticisi tarafından düzgün ayarlanmamış nedeniyle oluşur. Bu sorun, posta kutusu deposu ilkesinde onaylamak için <a0></a0>, bu öznitelikler Active Directory'de posta kutusu deposu nesnesini görüntüleyin. Bu öznitelikler listeleniyorsa, "set değil," bildirim değil gönderilir.

Posta kutusu deposu nesnesini'aşağıdaki konumda bulabilirsiniz:
CN = [Mailbox Store Name] CN = [Storage Group Name] CN = ınformationstore, CN = = [Server Name] CN = Servers, CN = = [Administrative Group Name] CN = Administrative Groups, CN = [Organization Name] = CN = Microsoft Exchange, CN = Services, CN = Configuration, DC = = [Domain Name] DC = com

Çözüm

Bu sorunu gidermek için, en son Microsoft Exchange Server 2000 hizmet paketini edinin. Ek bilgi için, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
301378XGEN: en son Exchange 2000 Server hizmet paketi nasıl elde edilir

Pratik Çözüm

Sistem ilke yapılandırması uyarısı iletisi zaman aralığını el ile değiştirirseniz, quotaNotificationSchedule özniteliği ve quotaNotificationStyle özniteliği başarıyla ilke ve sonra depolama nesnesine yazılır

Ilkeyi değiştirmek ve bilgi deposu için yeniden uygulamak için:
  1. Exchange System Manager'ı başlatın.
  2. Içinde değiştirmek istediğiniz sistem ilkesi takılı olduğu yönetimsel grubu genişletin ve sonra da Sistem ilkeleri ' ni genişletin.
  3. Sistem değiştirmek istediğiniz ilkeyi sağ tıklatın ve sonra da Özellikler ' i tıklatın.
  4. Sınırlar</a0> sekmesindeki uyarı iletisi aralık değeri, farklı bir değerle değiştirin.
  5. Uygula ' yı tıklatın. Iki eksik öznitelik bu ilkenin uygulandığı deposuna da eklenir.
  6. Isterseniz, özgün zaman, uyarı iletisi aralığı değiştirin.

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır. Bu sorun ilk olarak Microsoft Exchange 2000 Server Service Pack 3'de giderilmiştir.

Özellikler

Makale numarası: 326105 - Last Review: 7 Şubat 2014 Cuma - Gözden geçirme: 1.5
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
Anahtar Kelimeler: 
kbnosurvey kbarchive kbmt kbbug kbexchange2000sp3fix kbpending KB326105 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:326105

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com