Jak používat nakreslena vlastníka ovládací prvky v Visual C# .NET nebo Visual C# 2005 pomocí ODForm

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 326143 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Ukázkové ODForm demonstruje použití nakreslena vlastníka ovládací prvky v Visual C# .NET nebo Visual C# 2005. .NET Framework poskytuje podporu pro funkce, jako například přizpůsobení nakreslena vlastníka a nápovědy HTML. Tento příklad znázorňuje, jak tyto funkce využívat Visual C# .NET nebo Visual C# 2005.

Další informace

Ukázkové ODForm napodobuje počtu vzorků vlastník Draw SDK z dokumentace MSDN. Tento článek uvede zobrazit funkce vlastník Draw, které můžete dosáhnout v nespravovaný kód je také možné v spravovaný kód. Tento článek dále obsahuje některé jednoduché příklady Kontextová nápověda a implementaci ukotvitelných nástrojů.

Nejlepší použít tento příklad by pravděpodobně načíst projektu v aplikaci Visual Studio .NET nebo Visual Studio 2005 IDE a zkontrolujte nastavení vlastností a přepíše událostí pro různé prvky. Pole se seznamem má vlastnost DrawMode nastavit OwnerDrawFixed a přidat vlastní obrázek pro každou položku je zpracována událost DrawItem. Některé podrobnosti jsou spravovány kontrolou DrawItemState, takže barva tmavé pozadí lze použít k označení zboží je aktuálně vybrán. Všechny ostatní prvky uživatelského rozhraní v ukázkovém mít byly zpracovány podobným způsobem.

Kontextovou nápovědu pro objekt .NET Framework HelpProvider ukládá cestu k souboru nápovědy a jednotlivé prvky vystavit vlastnosti HelpKeyword a HelpNavigator povolení pro rozsah volby při zobrazování informace nápovědy. Seznamu využívá vlastnost HelpString jednoduše zobrazit kontextové informace, které mohou být vystavena ze souboru nápovědy nebo jako v tomto případě jednoduše zadaný do okna Vlastnosti.

Implementace ukotvitelných nástrojů znázorňuje, jak snadné je implementovat tuto funkci pomocí jazyka Visual C# .NET nebo Visual C# 2005. Ukázkové reparents nástrojů k formuláři dokovací při pokusu o přetažení je rozpoznán a umístí panelu nástrojů na hlavní formulář, při přetažení uchycené okno poblíž původní umístění panelu nástrojů.

INFORMACE O SOUBORECH KE STAŽENÍ

Na webu služby Stažení softwaru je k dispozici ke stažení následující soubor:
Zmenšit tento obrázekZvětšit tento obrázek
Download
Download the ODForm.exe package now.Další informace o tom, jak stahovat soubory podpory společnosti Microsoft, naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
119591Jak získat soubory podpory společnosti Microsoft ze serverů služeb online
Microsoft tento soubor zkontroloval na výskyt virů. Společnost Microsoft použila aktuální antivirový software, který byl k dispozici v den uveřejnění tohoto článku. Soubor je uložený na zabezpečených serverech neumožňujících neoprávněné změny souborů.

Odkazy

Další informace naleznete na následujícím webu společnosti Microsoft:
Ukázky .NET - Postupy: model Windows Forms
http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa308973.aspx

Vlastnosti

ID článku: 326143 - Poslední aktualizace: 11. prosince 2006 - Revize: 3.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Visual C# 2005 Express Edition
  • Microsoft Visual C# .NET 2002 Standard Edition
Klíčová slova: 
kbmt kbdownload kbtoolbar kbctrl kbsample kbhowto kbfile kbwindowsforms KB326143 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:326143

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com