Jak nasadit webovou aplikaci ASP.NET pomocí Xcopy nasazení

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 326355 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Na této stránce

Souhrn

Tento článek popisuje způsob použití příkazu Xcopy MS-DOS k zavedení aplikace ASP.NET webu. Xcopy nasazení styl není vhodný pro všechny situacích. Velké weby a řádku obchodních aplikací doporučujeme, aby web být dočasně zpřístupnit offline. Chcete provést při nový obsah a nasazeny sestavení aplikace. Okamžiku pohodlný naplánované by měl provádět tento údržby. Chcete-li minimalizovat výpadek naplánované, postupujte takto:
 1. Vytvořit nové fyzického adresáře aplikace, které chcete aktualizovat. Zkopírujte celý nový obsah nové fyzické adresáře.
 2. Změnit konfiguraci virtuálního adresáře aplikace přejděte na nový fyzický adresář novým obsahem.

  Poznámka: Při zavádění nového obsahu pro webovou aplikaci ASP.NET může restartovat aplikaci. Pokud máte velký aplikace a složité aplikace mají významné paměti požadavky, lze zvýšit spotřebu paměti. Supportability problémy mohou nastat při restartování aplikace. To zahrnuje ztráta stavu relace uživatele.

Co je Xcopy nasazení?

Xcopy nasazení popisuje zavedení ASP.NET kde použití funkce a přetažení v Průzkumníkovi Windows, File Transfer Protocol (FTP) nebo příkazu DOS Xcopy zkopírovat soubory z jednoho umístění. ASP.NET aplikace vyžaduje žádné změny registru a má žádné zvláštní instalaci požadavky společnosti hostitele na hostované weby.

Výhody nasazení Xcopy

Xcopy - přenos souboru styl zjednodušuje nasazení a údržby ASP.NET servery, protože provést žádné položky registru a protože zaregistrovat žádné součásti. Aplikace Microsoft .NET jsou self-describing, obvykle s žádné závislosti. S verzí sestavení můžete dokonce kopírovat novou kopii DLL, které aplikace používá bez zastavení webu serveru.

Rozdíly mezi Xcopy nasazení a Copy Project v aplikaci Visual Studio .NET

Xcopy nasazení nevyžaduje speciální software nainstalovat na vývojovém počítači nebo na serveru. Metoda Copy Project Visual Studio .NET vyžaduje instalaci Microsoft FrontPage Server Extensions (FPSE) na vzdáleném serveru. Xcopy také umožňuje nahradit pouze soubory nejčastěji nedávno upravit. Můžete buď vybrat soubory ručně k jejich nahrazení nebo můžete použít přepínač /d na příkazu Xcopy zadejte datum, následujícím způsobem:
xcopy Zdroj [cíl] /D:m - d - y

Nastavit virtuální adresář jako aplikace Internetová informační služba (IIS)

Pokud jste není již nastavili cílového adresáře, musíte nastavit jej jako aplikace v Internetová informační služba (IIS) před přenosu souborů. Chcete-li nastavit virtuální adresář, postupujte takto:
 1. Klepněte na tlačítko Start, přejděte na příkaz programy, přejděte na položku Nástroje pro správu a potom klepněte na položku Správce služeb Internetu.
 2. V levém podokně klepněte pravým tlačítkem myši na název virtuálního adresáře a klepněte na příkaz Vlastnosti.
 3. Ujistěte se, zda pole Název aplikace v části Nastavení aplikace je uveden název webu nebo název virtuálního adresáře. Pokud není, klepněte na tlačítko vytvořit.
Další informace získáte v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
172138Jak vytvořit virtuální adresář v Internetová informační služba (IIS)

Odstraňování potíží

V některých případech nemůže dokončit zavedení ASP.NET webové aplikace prostřednictvím přenos souboru Xcopy samostatně. Tyto případy patří:
 • Sestavení, které vyžadují instalaci v Global Assembly Cache (GAC). Pokud musí sdílet libovolné sestavení ASP.NET používá v několika doménách aplikace, musíte použít Nástroj Gacutil.exe zaregistrovat tyto sestavení do GAC. Musíte zrušit registraci, nahradit a následně znovu zaregistrovat sestavení při každém nasazení aplikace.
 • COM InterOp. Pokud aplikace ASP.NET používá žádné součásti Component Object Model (COM) přes COM interop, je nutné zaregistrovat tyto COM součásti se službou COM +.
 • Součásti servisu. Společnost Microsoft doporučuje použít nástroj regsvcs.exe registrace tříd, které používají služby COM + (ty, které jsou odvozeny z třídy System.EnterpriseServices.ServicedComponent).

Odkazy

Další informace o zavedení Microsoft .NET řešení použít Xcopy, navštivte následující web společnosti Microsoft Developer Network (MSDN):
Determining When to Use Windows Installer Versus Xcopy
Další informace o knihovně .NET nástroj, který spravuje globální mezipaměti sestavení, které poskytuje rozhraní příkazového řádku nástroj také na webu Microsoft Developer Network (MSDN):
Global Assembly Cache Utility (GACUTIL.EXE)
Další informace o službě Microsoft Enterprise (COM +), které jsou součástí .NET Framework naleznete na webu Microsoft Developer Network:
Understanding Enterprise Services (COM+) in .NET
Další informace naleznete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
315682Jak nainstalovat sestavení do globální mezipaměti sestavení v aplikaci Visual Studio .NET

Vlastnosti

ID článku: 326355 - Poslední aktualizace: 4. února 2005 - Revize: 3.5
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
 • Microsoft ASP.NET 1.1
 • Microsoft ASP.NET 1.0
Klíčová slova: 
kbmt kbdeployment kbhowtomaster KB326355 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:326355

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com