Як деталізувати на ASP.NET веб-додатків за допомогою Xcopy розгортання

Переклади статей Переклади статей
Номер статті: 326355 - Показ продуктів, яких стосується ця стаття.
Розгорнути все | Згорнути все

На цій сторінці

ПІДСУМКИ

У цій статті описується сценарій виконання команди MS-DOS Xcopy для розгортання Microsoft ASP.NET веб-додатків. Xcopy стиль розгортання не підходить для всіх ситуаціях. Для великих веб-сайтів і -бізнес заявок ми рекомендуємо сайт бути тимчасово автономному режимі. Ви хочете зробити це новий зміст і застосування вузлів розгорнуті. Ви повинні виконати це обслуговування, зручно, запланований Вільний час. Щоб зменшити заплановане простою, виконайте такі дії:
 1. Створити новий фізичний каталог для застосунку, який потрібно оновити. Скопіюйте всі новий зміст нової фізичних каталогів.
 2. Перенастроїти віртуальний каталог для застосування вказати новий фізичних каталогів з новим вмістом.

  Примітка Коли Ви розгортаєте новий зміст на ASP.NET веб-додатків, застосування перезавантажується. Якщо у вас є великі програми, і Комплекс програм, які мають значні пам'яті вимоги, пам'яті, споживання, може бути збільшена. Після перезапуску програми, supportability проблеми можуть виникнути. Це включає втрату стан сеансу користувача.

Що таке Xcopy розгортання?

Розгортання Xcopy описує розгортання в ASP.МЕРЕЖІ, де ви використовуєте на перетягування функцію в провіднику Windows-протокол обміну файлами (FTP) або командою DOS Xcopy для копіювання файлів з одного розташування до іншого. ASP.NET Застосунок потребує зміни до реєстру і не має особливого автоматична інсталяція вимог для приймаючої компанії на хостинг сайти.

Переваги Xcopy розгортання

На Xcopy-стиль передавання файлу спрощує розгортання та обслуговування з ASP.ЧИСТИЙ сайтів, тому що ви зробити не запис А бізнес-партнера реєстру, і тому, що ви зареєструвати немає компонентів. Microsoft .NET applications є self-describing, зазвичай з не залежностей. З Асамблеї керування версіями ви можете копіювати навіть нову копію Бібліотека DLL, що застосунок використовує без зупинки в Інтернеті сервер.

Відмінності між Xcopy розгортання і копію проекту в Visual Studio .NET

Розгортання Xcopy не вимагає установки будь-якого спеціального програмного забезпечення на комп'ютері, розвитку або на веб-сервері. Visual Studio.ЧИСТИЙ метод Копію проекту потребує установки сервера Microsoft FrontPage Розширення (FPSE) на віддаленому сервері. Xcopy також дозволяє вам замінити лише найбільш нещодавно редагувати файли. Можна вибрати файли вручну, щоб замінити їх, або використайте параметр кнопка-перемикач на команди Xcopy вказати дату, наступним чином:
Джерело Xcopy [призначення] /D:m-д-р

Встановити віртуальний каталог як застосунок інформаційних служб Інтернету (IIS)

Якщо ви не вже створили теку, ви необхідно встановити його як застосунок Microsoft інформаційних служб Інтернету (IIS) перед перенесенням файлів. Щоб створити віртуальний каталог, виконайте такі дії:
 1. Натисніть кнопку Пуск, виберіть пункт програми, адмініструваннята натисніть кнопку Диспетчер служб Інтернету.
 2. У лівій області клацніть правою кнопкою миші ім'я вашого віртуального Каталог а потім клацніть Властивості.
 3. Переконайтеся, що на веб-сайті ім'я або назва Віртуальний Каталог списку в полі Ім'я застосунку у розділі Параметри застосунку. Якщо це не так, натисніть кнопку Створити.
Щоб отримати додаткові відомості клацніть номер статті в базі знань Microsoft Knowledge Base:
172138Як створити віртуальний каталог в інформаційних служб Інтернету (IIS)

Виправлення неполадок

У деяких випадках неможливо виконати розгортання на ASP.NET Веб-додатків через Xcopy передавання файлу поодинці. Ці випадки, включають:
 • Збори, які потрібно інсталювати у глобального Асамблея кеш (гак). Якщо ви повинні робити будь-які на зборах, що ASP.ЧИСТИЙ використовує через кілька доменів ви повинні використовувати Gacutil.exe утиліта для зареєструвати ці збори в на гак. Потрібно скасувати реєстрацію, замінити а потім Перереєструйте вузлів кожного разу розгортати застосування.
 • Базовий COM. Якщо на ASP.ЧИСТИЙ застосування використовує будь-який компонент Об'єкт моделі (COM) компонентів через COM базовий, ви повинні зареєструвати ці COM компонентів COM+ послуг.
 • Обслуговується компонентів. корпорація Майкрософт рекомендує використовувати в Regsvcs.exe утиліта для реєстрація події класи, які використовують COM+ застосунок-служба (ті що виводяться з System.EnterpriseServices.ServicedComponent класу).

ПОСИЛАННЯ

Щоб отримати додаткові відомості про розгортання Microsoft .NET рішення, які використовують Xcopy, відвідайте такий веб-сайт Microsoft розробників (MSDN): Для отримання додаткових відомостей про в.Бібліотека NET утиліти, яка керує Глобальна кеш Асамблеї, яка також надає інтерфейс командний рядок інструмент, Відвідайте веб-сайт Microsoft розробників (MSDN) за такою адресою:
глобальний кеш складань утиліта (GACUTIL.EXE)
Для отримання додаткових відомостей про підприємство корпорації Майкрософт (COM+) що включено в регіоні.NET Framework, відвідайте наступні Microsoft Розробник мережі сайт: За додатковою інформацію, клацніть номер статті в на Microsoft Knowledge Base:
315682 Як встановити Асамблеї в глобальному Асамблеї кеш в Visual Studio .NET

Властивості

Номер статті: 326355 - Востаннє переглянуто: 18 червня 2012 р. - Редакція: 1.0
ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ДО:
 • Microsoft ASP.NET 1.1
 • Microsoft ASP.NET 1.0
Ключові слова: 
kbdeployment kbhowtomaster kbmt KB326355 KbMtuk
Машинний переклад
УВАГА! Цю статтю переклала програма машинного перекладу Microsoft, а не людина. Корпорація Microsoft пропонує вам як машинні переклади, так і переклади фахівців, щоб Ви мали доступ до всіх статей бази знань рідною мовою. Проте стаття, яку переклав комп’ютер, не завжди бездоганна. Вона може містити лексичні, синтаксичні або граматичні помилки. Так само помиляється іноземець, спілкуючись вашою рідною мовою. Корпорація Microsoft не несе відповідальність за жодні неточності, помилки або шкоду, завдану неправильним перекладом змісту або його використанням з боку користувачів. Крім того, корпорація Microsoft часто оновлює програму машинного перекладу.
Клацніть тут, щоб переглянути цю статтю англійською мовою: 326355

Надіслати відгук

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com