OL: Se může zobrazit soukromé události v kalendáři jinému uživateli Pokud je oprávnění Recenzent

Překlady článku Překlady článku
ID článku: 326373 - Produkty, které se vztahují k tomuto článku.
Rozbalit všechny záložky | Minimalizovat všechny záložky

Příznaky

Pokud máte oprávnění Recenzent do složky Kalendář jiného uživatele v aplikaci Outlook 2000, lze zobrazit podrobnosti soukromých událostí, které jsou obsaženy v složka Kalendář daného uživatele nejprve otevřít a soukromým událost a klepněte na tlačítko Další položka. K tomuto problému dochází i po použití opravy, která je popsána v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
262922OL2000: Je možné zobrazit soukromé události s oprávnění Recenzent

Příčina

K tomuto problému dochází při otevření složky Kalendář jiného uživatele ke kterým máte oprávnění recenzent a složka je umístěna v jiné databázi úložiště pošty Exchange 2000 Server než vlastního kalendáře.

Řešení

Chcete-li tento problém vyřešit, nainstalovat opravu serveru Exchange 2000 Server Post-Service Pack 3 Messaging databáze (MDB). Další informace o způsobu získání této aktualizace získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
329882XGEN: Post-Exchange 2000 Server Service Pack 3 Messaging Database oprav, jsou k dispozici

Prohlášení

Společnost Microsoft potvrzuje, že se jedná o problém v produktech této společnosti, které jsou uvedeny na začátku tohoto článku.

Další informace

Další informace o otevření kalendáře jiného uživatele v aplikaci Outlook 2000 získáte v článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:
195781OL2000: (CW) jak otevřít někoho jiného programu kalendáře nebo jiné složky

Vlastnosti

ID článku: 326373 - Poslední aktualizace: 28. února 2007 - Revize: 4.4
Informace v tomto článku jsou určeny pro produkt:
  • Microsoft Exchange 2000 Enterprise Server
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
  • Microsoft Outlook 2000
Klíčová slova: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbexchange2000presp3fix kbexchange2000presp4fix kbexchange2000sp3fix kbfix kbqfe KB326373 KbMtcs
Strojově přeložený článek
Důležité: Tento článek byl přeložen pomocí software společnosti Microsoft na strojový překlad, ne profesionálním překladatelem. Společnost Microsoft nabízí jak články přeložené překladatelem, tak články přeložené pomocí software na strojový překlad, takže všechny články ve Znalostní databázi (Knowledge Base) jsou dostupné v češtině. Překlad pomocí software na strojový překlad ale není bohužel vždy dokonalý. Obsahuje chyby ve skloňování slov, skladbě vět, nebo gramatice, podobně jako když cizinci dělají chyby při mluvení v češtině. Společnost Microsoft není právně zodpovědná za nepřesnosti, chyby nebo škody vzniklé chybami v překladu, nebo při použití nepřesně přeložených instrukcí v článku zákazníkem. Společnost Microsoft aktualizuje software na strojový překlad, aby byl počet chyb omezen na minimum.
Projděte si také anglickou verzi článku:326373

Dejte nám zpětnou vazbu

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com