OL: Gözden Geçiren izinlerini yüklü olduğunda, görünüm özel randevuları başka bir kullanıcının Takvim'de olabilir

Makale çevirileri Makale çevirileri
Makale numarası: 326373 - Bu makalenin geçerli olduğu ürünleri görün.
Hepsini aç | Hepsini kapa

Belirtiler

Başka bir kullanıcının Takvim klasörünü Outlook 2000'de gözden geçirici izni varsa, önce özel olmayan bir randevuyu açıp sonra da Sonraki öğe ' yi, diğer kullanıcının yaptığı Takvim klasöründe bulunan özel randevuların ayrıntılarını görüntülemek, mümkün olabilir. Hatta, Microsoft Bilgi Bankası'ndaki aşağıdaki makalede belgelenen düzeltme uygulandıktan sonra bu sorun oluşur:
262922OL2000: Görünüm özel randevuları Gözden Geçiren izinleri ile olabilir

Neden

Bu sorun, Takvim klasörü kendiniz farklı bir Exchange 2000 Server posta deposu veritabanında bulunur ve gözden geçirici izinlerine sahip başka bir kullanıcının Takvim klasörünü açtığınızda oluşur.

Çözüm

Bu sorunu gidermek için <a0></a0>, Exchange 2000 Server Service Pack 3 ileti veritabanı (MDB) düzeltme ekini yükleyin. Bu güncelleştirmenin nasıl edinileceği hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
329882XGEN: Kullanılabilir Post-Exchange 2000 Server Service Pack 3 ileti veritabanı düzeltmeler

Durum

Microsoft, bu makalenin başında listelenen Microsoft ürünlerinde bir sorun olduğunu onaylamıştır.

Daha fazla bilgi

Outlook 2000'de başka bir kullanıcının Takvim açma hakkında ek bilgi için Microsoft Knowledge Base'deki makaleyi görüntülemek üzere aşağıdaki makale numarasını tıklatın:
195781Takviminizde ya da diğer klasör (CW) OL2000: Başka birini açmak nasıl olur

Özellikler

Makale numarası: 326373 - Last Review: 28 Şubat 2007 Çarşamba - Gözden geçirme: 4.4
Bu makaledeki bilginin uygulandığı durum:
  • Microsoft Exchange 2000 Enterprise Server
  • Microsoft Exchange 2000 Server Standard Edition
  • Microsoft Outlook 2000
Anahtar Kelimeler: 
kbmt kbhotfixserver kbqfe kbbug kbexchange2000presp3fix kbexchange2000presp4fix kbexchange2000sp3fix kbfix kbqfe KB326373 KbMttr
Machine-translated Article
ÖNEMLİ: Bu makale, bir kişi tarafından çevrilmek yerine, Microsoft makine-çevirisi yazılımı ile çevrilmiştir. Microsoft size hem kişiler tarafından çevrilmiş, hem de makine-çevrisi ile çevrilmiş makaleler sunar. Böylelikle, bilgi bankamızdaki tüm makalelere, kendi dilinizde ulaşmış olursunuz. Bununla birlikte, makine tarafından çevrilmiş makaleler mükemmel değildir. Bir yabancının sizin dilinizde konuşurken yapabileceği hatalar gibi, makale; kelime dağarcığı, söz dizim kuralları veya dil bilgisi açısından yanlışlar içerebilir. Microsoft, içeriğin yanlış çevrimi veya onun müşteri tarafından kullanımından doğan; kusur, hata veya zarardan sorumlu değildir. Microsoft ayrıca makine çevirisi yazılımını sıkça güncellemektedir.
Makalenin İngilizcesi aşağıdaki gibidir:326373

Geri Bildirim Ver

 

Contact us for more help

Contact us for more help
Connect with Answer Desk for expert help.
Get more support from smallbusiness.support.microsoft.com